מי זאת ג'ניפר פלווין?  פרטים על אשתו של סילבסטר סטאלון

מי זאת ג'ניפר פלווין? פרטים על אשתו של סילבסטר סטאלון

הוא אחד השחקנים המצליחים בכל הזמנים, אבל סילבסטר סטלון לא תמיד היה לבד במסע המדהים שלו – אשתו המנוכרת כעת ג'ניפר פלווין סטאלון היה לצידו במשך יותר מ-30 שנה.

עם פגישה ב-1988, סילבסטר כבר היה ידוע וביסס את עצמו כאגדת גיבור פעולה. ג'ניפר, לעומת זאת, רק התחילה את הקריירה שלה כדוגמנית. אבל כמובן, הם פגעו ובסופו של דבר קשרו את הקשר ב-1997.

"מעולם לא נהניתי יותר. למדתי את זה מאשתי… לקח לי 19 שנים להבין שהיא תמיד צודקת", סיפר כוכב רוקי בבדיחות הדיילי טלגרף בשנת 2010. "הבנתי שלנשים יש כישרון, לפחות ג'ניפר, לקבל החלטות מושכלות, נבונות וחכמות להפליא. אני תמיד מזנק בלי להסתכל".

למרות מה שנראה כמו הנישואים המושלמים, Closer Weekly אישר באוגוסט 2022 שהזוג הפסיק את זה לאחר 25 שנות נישואים. ג'ניפר הגישה בקשה לגירושין ב-19 באוגוסט במחוז פאלם ביץ', פלורידה.

גלול עבור כל מה שאנו יודעים על אשתו הפרודה של סילבסטר בתוך הפרידה שלהם.

מי זאת ג'ניפר פלווין?

ג'ניפר נולדה ב-14 באוגוסט 1968 בלוס אנג'לס, קליפורניה, לשירלי מיי ודונלד יו. יש לה שישה אחים – האחים מיטש, שאנון, טום ופט, והאחיות ג'ולי וטרישה.

מה היא עושה?

היא דוגמנית לשעבר, אבל היום היא מתמקדת בלהיות יזמית ובעלת עסק. ג'ניפר היא הבעלים של חברה בשם Serious Skin Care, העוסקת במכירת מוצרי יופי וטיפולים דרך רשת הקניות הביתית, ShopHQ.

יש לה ילדים?

ג'ניפר חולקת שלוש בנות – סופיה, סיסטין וסקרלט – עם סילבסטר.

היא הופיעה ב א סַלעִי סרט צילום

עוד בשנת 1990, ג'ניפר שיחקה את התפקיד של "ילדת משלוחים" ב-Rocky V לצד Sly. עם זאת, הפרק הזה הוא ללא ספק הפחות זכור מהזיכיון, למרבה הצער.

סילבסטר סטאלון רושם את אחוזת בוורלי הילס תמורת 85 מיליון דולר – סיור בפנים!

ג'ניפר הופיעה באירועי השטיח האדום

ג'ניפר תמיד תומכת בגבר שלה, מכיוון שהיא הופיעה מספר רב של פעמים באירועים ליד אהבתה. בשנת 2020, היא וסילבסטר היו זה לצד זה בהקרנת הבכורה של DAZN לילה אחד: יהושע VS. רואיזסרט תיעודי בהפקת סילבסטר.

עוקב אחר מדיה חברתית אחת

בעוד שסילבסטר היא אחת הפרצופים הבולטים בעולם, לג'ניפר יש מעריצים משלה באינסטגרם, שם היא ספורטיבית יותר מ-380 אלף עוקבים.

קישור מקור