מי זאת דנה טראן? אמא של התינוק של דידי אהבה שון קומבס

משפחה גדלה! שון "דידי" קומבס גילה שהוא קיבל בברכה ילדה מפתיעה, הבת לאב שון קומבס, בשבת, 10 בדצמבר. בעוד שזהותה של האם נשמרה בסוד במקור, דנה טראן מאז נחשפה כאמה של לאב. המשיכו לגלול כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על דנה.

מי היא אמו של הילד הצעיר של דידי, דנה טראן?

לפי תעודת הלידה של לאב שהושגה על ידי TMZ ביום שני, 12 בדצמבר, דנה נרשמה כאם.

למרות שחלקו ילד עם דידי, 53, לא הרבה ידוע על דנה, 28. היא עובדת בתעשיית אבטחת הסייבר ונראה שהיא מתבססת קרוב ניופורט ביץ', קליפורניה, שם נולדה לאב.

בעקבות החדשות על לידת בתה, דנה מחקה את חשבון האינסטגרם שלה.

מתי נולדה בתם של דידי ודנה טראן?

לפי תעודת הלידה, לאב נולדה ב-15 באוקטובר 2022.

הראפר "חוזרים הביתה" הודיע ​​על הגעתו של ילדו השביעי באמצעות טוויטר ב-10 בדצמבר. "אני כל כך מבורך לקבל את פני התינוקת שלי לאב שון קומבס לעולם", כתב.

"אמא קומבס, קווינסי, ג'סטין, כריסטיאן, צ'אנס, ד'לילה, ג'סי ואני כולם אוהבים אותך כל כך!" דידי המשיך בפוסט, והתייחס לאמו, ג'ניס קומבס, וששת ילדיו הנוספים ממערכות יחסים קודמות. "אלוהים הוא הטוב ביותר!"

עם מי עוד דידי חולק ילדים?

אהבה היא הילד השביעי של דידי, והראשון שהוא חולק עם דנה. לא ידוע אם לדנה יש ילדים ממערכות יחסים קודמות.

זמר "I'll Be Missing You" קיבל את ילדו הראשון, בנו ג'סטין, ב-1993 עם חברתו דאז, מיסה הילטון.

הוא הרחיב את משפחתו ב-1998 כאשר קיבל את פניו של הבן כריסטיאן עם קים פורטר. בני הזוג – שיצאו מ-1970 עד 2018, קיבלו מאוחר יותר את התאומים ד'לילה וג'סי ב-2006. קים מתה ב-2018 בגיל 47 לאחר שסבלה מדלקת ריאות. דידי גם אימצה את בנה של קים, קווינסי, ממערכת היחסים הקודמת שלה עם יַצרָן אל בי בטח!

בנוסף, דידי חולק את הבת צ'אנס, שנולדה ב-2006, עם האקסית שלו שרה צ'פמן.

Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

האם דידי יוצא עם דנה טראן?

יליד ניו יורק חשף בעבר שהוא יוצא יונג מיאמי מאז תחילת 2022. עם זאת, חברת בנות העיר, 28, סיפר XXL בספטמבר שהיא לא במערכת יחסים בלעדית עם דידי.

"הוא רואה אנשים אחרים מחוץ לי ואני רואה אנשים מחוצה לו", שיתפה אז יונג מיאמי, ששמה האמיתי הוא קארשה בראונלי. "אני צעיר. אני יוצאת עם. אני, אתה יודע, נהנה. אני עושה לי. הוא עושה את אותו הדבר."קישור מקור