מי זאת דניקה טיילור?  איוב, עוד

מי זאת דניקה טיילור? איוב, עוד

מסובבים ראשים! Love Island בריטניה הגעה פצצה דניקה טיילור טלטלה את העניינים מאז שנכנסה לוילה בעונה 8. כשהצטרפה לתושבי האי הנוכחיים במהלך אתגר "ים המין", דניקה עשתה רעש כשהיא הסבירה שהיא לא מפחדת "להיכנס לשם ולדרוך על כמה אצבעות". היא חזרה בה בתקיפות, "אני יותר מאשמח ללכת אחרי מה שאני רוצה". המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על דניקה, כולל העבודה שלה, השווי הנקי ועוד!

העבודה של דניקה טיילור

דניקה היא רקדנית בת 21 מלסטר, אנגליה. לפי LADBible, היא סיימה תואר בריקוד וכיום עובדת כרקדנית מקצועית ב-Chica Bonita Entertainment בנוטינגהאם, אנגליה. המבצע המוכשר מתמחה בריקודי אמריקה הלטינית וסמבה.

לאחר שזה עתה סיימה את לימודיה, הסבירה דניקה כי "עכשיו זה הזמן המושלם" למצוא אהבה. "אני רווקה ואני רווקה כבר שנה אז זה פשוט הרגיש כמו הזמן המתאים", הוסיפה במבוא שלה לתוכנית.

מלבד היותו בדרן, היפהפייה הברונטית מרוויחה גם מהיותה משפיעה במדיה החברתית. היא מתגאה ב-27,000 עוקבים באינסטגרם, והיא עשתה שותפויות עם מותגי אופנה ויופי שונים. היא גם מעדכנת לעתים קרובות את ערוץ היוטיוב שלה, שם היא בנתה קהל עוקבים של למעלה מ-29,000 מנויים.

השווי הנקי של דניקה טיילור

השווי הנקי של דניקה אינו ידוע כרגע, אך אם היא תנצח Love Island בריטניה. – היא תהיה עשירה ב-50,000 פאונד.

האינסטגרם של דניקה טיילור

את Danica ניתן למצוא באינסטגרם מתחת לידית @_danicataylor.

עם מי התחברה דניקה Love Island בריטניה?

דניקה עמדה בתואר הפצצה ועשתה את הבחירה השנויה במחלוקת להתחבר אליו לוקה בישמוכר דגים מברייטון, מאלץ אותו לעזוב את בת זוגו הנוכחית ג'מה אוון.

לפני הכניסה שלה, דניקה פירטה שהיא מחפשת מישהו שיתאים לאנרגיה שלה. "אני מסוג החברה שאני כל כך רוצה לעשות איתך – שיחות עמוקות, פעילויות מטופשות", הסבירה במהלך הסדרה. כשהיא תיארה את עצמה כ"בטוחה בעצמה", הוסיפה הרקדנית, "אני מכירה את עצמי, אני יודעת מה אני מביאה לשולחן ויש בחורות מהממות בווילה ההיא, אבל אני מגבה את עצמי".קישור מקור