מי זאת ליאנה לוי? רוב קרדשיאן אירוסין, עבודה, תמונות

רוב קרדשיאן עורר שמועות רומנטיות בעבר עם ליאנה לויועכשיו, כמה מעריצים משערים שהשניים עשויים להיות מאורסים.

המלמולים על הרומן שלהם החלו כאשר ליאנה ורוב פרסמו את אותה תמונה לסטורי באינסטגרם שלהם ב-24 בפברואר. הצילום חשף פתק משותף של רוב וליאנה כמתנה לברך את חברתה הקרובה של ליאנה, מעצבת האופנה ניקולס ביז'אןשקיבלה את פניה של תינוק ב-22 בפברואר עם אשתו רוקסי ביז'אן.

באדיבות ליאנה לוי/אינסטגרם

"רוקסי וניקולס, מזל טוב!" על הפתק נכתב, שהיה מוקף בערוגה של ורדים ורודים. "כל כך שמח ונרגש לקראת הפרק הבא בחייך. לא יכול לחכות לפגוש את הנסיכה הקטנה שלך. אוהבים, ליאנה ורוב."

באותו זמן, ניקולס תייג את שניהם הראשונים מתעדכן עם הקרדשיאנים מככבים וליאנה בסטורי שלו באינסטגרם. "תודה לצוות Calabasas, @lianalevi @robkardashianofficial," הוא רשם את הצילום.

כשרוב שיתף את התמונה לסיפורים שלו, הוא כתב, "אנחנו אוהבים אותך", עם כמה אימוג'י לב ופנים מסמיקות בכיתוב שלו. ליאנה, מצידה, כתבה, "צוות OG," מתחת לתמונה בסיפור שלה.

המתנה המשותפת של ליאנה ורוב הותירה כמה עוקבים לתהות אם השניים היו מעורבים רומנטית או לא. למרות המעריצים הסקרנים שלהם, רוב וליאנה לא אישרו בפומבי את מצב מערכת היחסים שלהם.

איך רוב קרדשיאן וליאנה לוי הכירו?

למרות שהשניים עדיין לא הגיבו בפומבי על מצב מערכת היחסים שלהם, נראה שהם מכירים זה את זה די הרבה זמן. הזוג מצולם בתצלומים יחד שמקורם ב-2012.

מאיפה ליאנה לוי?

ליאנה נולדה וגדלה בלוס אנג'לס.

מה ליאנה לוי עושה לעבודה?

ליאנה היא המייסדת של פורמה פילאטיס, שיעור פילאטיס מבוסס הפניות עם סטודיואים בלוס אנג'לס ובניו יורק, המציע גם שיעורים מקוונים, עם שיעורים בטווח של $75 עד $500. ליאנה, שיש לה יותר מ-50,000 עוקבים באינסטגרם, השיקה את החברה באפריל 2020 מהחצר האחורית של אמה, והיא הפכה במהירות לפופולרית בקרב מפורסמים, כולל היילי ביבר, קאיה גרבר ואחותו הצעירה של רוב קנדל ג'נר.

קישור מקור