מי זאת נטשה סינג?  TJ Holmes רומן עם מפיק 'GMA'

מי זאת נטשה סינג? TJ Holmes רומן עם מפיק 'GMA'

בוקר טוב אמריקה כוכב טי ג'יי הולמס הואשם בקיום רומן עם לשעבר GMA 3 יַצרָן נטשה סינג במהלך נישואיו לאישה מרילי פיביג. המשך לקרוא לפרטים נוספים.

מי זאת נטשה סינג?

סינג היה בעבר מפיק בלוס אנג'לס עבור בוקר טוב אמריקה כשהיא והולמס, 45, הכירו. מערכת היחסים ביניהם החלה לכאורה בשנת 2016 ונמשכה עד 2019, למרות שסינג עזב את הרשת עבור CBS בינואר 2018, אמר מקור ל- דואר יומי.

נראה היה שסינג היה חבר מאוד קרוב לעניין האהבה הנוכחי של הולמס GMA 3 מארח משותף, איימי רובך. היא הצטרפה בעבר לקבוצת חברים בזמן שחגגה את יום הולדתו ה-49 של רובך בפברואר 2022.

"אוהב את הבנות האלה", כתב רובך את התמונה שנמחקה בזמנו, לכל רשתות מרובות.

האם טי ג'יי הולמס בגד באשתו עם נטשה סינג?

מערכת היחסים לכאורה של הולמס וסינג התרחשה על רקע נישואיו לפיביג, בן 44, איתו התחתן במרץ 2010. למרות שנישואי העוגן שרדו את הנסיון באותה תקופה, נישואיו של סינג לבעלה לשעבר גארט בררן הסתיים.

האם טי ג'יי הולמס עדיין נשוי?

לא הולמס ולא פייביג הגישו עדיין בקשה לגירושין, אבל הוא נפרד עם עורך הדין באוגוסט על רקע מערכת היחסים שלו עם רובך, אמר מקור בקשר. לגבי ילידת מישיגן, היא גם סיימה דברים עם בן זוגה, אנדרו שו, לאחר 12 שנות נישואים באותו חודש. הם עדיין לא גרושים. מאז שו מחקה תמונות שלהם יחד באינסטגרם ורובאך נצפתה ללא טבעת הנישואין שלה.

רובך והולמס לא "הסתירו" את מערכת היחסים שלהם כפי שנראו במהלך טיולים מרובים בניו יורק יחד במהלך חודש נובמבר כי הם "לא בגדו בבני זוגם", הסביר המקורב. בקשר.

הזוג המארח המשותף מתקדם עם מערכת היחסים ה"מאוד רצינית" שלהם והם "מאוד מתעניינים זה בזה", הוסיף המקורב. "זו הייתה ידידות שפרחה למשיכה וקשר חזק. הכימיה הייתה שם מההתחלה".

לאוהבים אולי אין חשש להפוך את מערכת היחסים שלהם ל"רשמית", אבל ABC עדיין "זהירה" מכיוון שחלק מהצופים אינם מרוצים מהשערוריה, המשיך המקור.

הצמד אף נמשך מדסק החדשות שלהם ב-5 בדצמבר, כשמקור נפרד סיפר בקשר שהם הועמדו על ספסלים זמנית עד להודעה חדשה. המארחים המשותפים יוחלפו באופן זמני על ידי הכתב הלאומי של ABC סטפני ראמוס וכתב תחבורה ג'יו בניטז כשהרשת מכינה תוכנית להתמודדות עם המצב.

בקשר פנה להולמס, ABC ו-CBS אך לא שמע עד מועד הפרסום.

קישור מקור