מי זאת סטייסי סילבה? פרטים על התאום של "90 יום ארוס" של כוכב דארסי

לראות כפול! סטייסי סילבה ידוע בהיותו ארוס בן 90 יום כוכב דארסי סילבהאחותו התאומה הזהה, למרות שהיא כוכבת בפני עצמה! המשך לקרוא כדי לגלות הכל על סטייסי סילבה לקראת הבכורה של עונה 4 של דארסי וסטיסי.

בת כמה סטייסי סילבה?

נכון לינואר 2023, סטייסי היא בת 48. היא נולדה ב-23 בספטמבר 1974, מה שהופך אותה למאזניים.

מה עושה סטייסי סילבה למחייתה?

סטייסי היא כוכבת ריאליטי, הידועה בעיקר בזכותה מככב על דארסי וסטיסי לארבע עונות; היא גם הופיעה בספין-אוף ארוס 90 יום: שיחת כריות.

יחד עם האחות סטייסי, היא משמשת כמייסדת שותפה של הזוג בית אחד עשר מותג, המציע מוצרי יופי, תכשיטים, ביגוד, אקססוריז, ניחוחות, מוצרים לבית ועוד. המותג נוסד בנובמבר 2010, על פי פרופיל הלינקדאין של סטייסי.

כמה גובה סטייסי סילבה?

ה TLC האישיות היא בסביבות 5 רגל 1 אינץ'.

מיהו בעלה של סטייסי סילבה?

במהלך פרק באוגוסט 2020 של דארסי וסטיסיאמא לשניים גילתה שהיא הכירה את בעלה, פלוריאן סוקאז'באינסטגרם בשנת 2014. בזמנו, פלוריאן חי באלבניה בזמן שסטייסי התגוררה בקונטיקט.

"בהחלט הייתי מודאג מהפרש הגילאים שלנו, אבל אני לא יודע. פשוט היה בו משהו", אמרה על פער הגילאים שלהם כמעט 20 שנה. "עם הזמן, התקרבנו יותר ויותר, והאהבה שלנו גדלה". רק 10 ימים לאחר הפגישה אישית בפעם הראשונה, פלוריאן ביקשה את ידה בנישואין, בקשר אושר באופן בלעדי במאי 2019.

במהלך עונה 1 של דארסי וסטיסי, מעריצים צפו בזוג שפגע בבעיה קשה במערכת היחסים שלהם לאחר שפלוריאן הודתה כי בגד בסטייסי. תוך כדי דיבור עם סגנון חיים במרץ 2022, כוכב הריאליטי הסביר שהזוג למעשה התחזק מהדרמה, וציין שהם "אוהבים לחיות בהווה" ו"נותנים לעבר ללכת".

באדיבות סטייסי סילבה/אינסטגרם

היא המשיכה, "זה למעשה קירב אותנו זה לזה. פלו ואני באמת, באמת מחויבים אחד לשני".

הזוג קשר את הקשר במהלך טקס קטן ואינטימי באפריל 2020, והתחתן בפעם השנייה בנובמבר 2022 מול משפחה, חברים ואהובים. "זה הרגע לו חיכינו", אמרה סטייסי אֲנָשִׁים בזמן. "היינו יחד שמונה שנים ועברנו כל כך הרבה והאהבה שלנו שרדה. אנחנו כאן עכשיו. הצלחנו. לומר את הנדרים שלנו מול משפחה וחברים, זה עוצר נשימה”.

כוכבת TLC גם פתחה על הטקס הראשון של הזוג שהתקיים במהלך שיא מגיפת COVID-19, אמר לשקע, "זה היה מאוד מיוחד וייחודי למרות שזה היה בתקופה שבה כולם היו בסגר. רצינו לשמור על בטיחות כולם ולעשות דברים בצורה הנכונה, כמו שאר העולם והאהבה שלנו פשוט לא יכלה לחכות יותר. לעולם לא נשכח את הרגע הזה כי זה היה כל כך אינטימי. אבל תמיד רצינו חתונה חלומית”.

דארסי תומך במערכת היחסים של סטייסי

למרבה המזל, לסטייסי יש את התמיכה המלאה של התאומה שלה בכל הנוגע לרומנטיקה שלה. "שנינו ממש מפרגנים אחד לשני ורוצים אחד את השני להיות מאושר ושאנחנו בסוג היחסים הנכון", אמרה Entertainment Weekly ביוני 2020 לקראת הקרנת הבכורה של הסדרה. "יש הרבה ספקולציות בחוץ, אבל אני רוצה שכולם ידעו שתמיד אקבל אותה בחזרה."

לדארסי וסטיסי יש "שכר לימוד תאומים"

בראיון באוגוסט 2020 עם חדשות פוקס, האחיות הסבירו כיצד הן יכולות להרגיש זו את רגשותיה של זו. "אנחנו נשים מאוד רגשניות וכתאומות, אנחנו מרגישות את האנרגיה אחת של השנייה. אני מניח שזה 'שכר הלימוד התאומים' בנו במובן מסוים. אז אם היא עוברת משהו, אני מרגיש את זה ואם אני עובר משהו, שהיא חוותה הרבה – גם היא מרגישה את זה", גילו הזוג לשקע.

דארסי וסטיסי סילבה חושפות אם יעשו יותר ניתוחים פלסטיים 'אין בושה במשחק שלנו'
TLC

הם המשיכו, "בגלל זה זה כמו דינג, דינג, דינג – 'הלו? דגל אדום, דארס.' או שאני אומר, 'סטייס – שלום? תתעורר. אתה יודע, אני יודע מה אתה מרגיש'. אבל תמיד יהיה לנו גב אחד לשני בסופו של דבר ונדע ששנינו ראויים לאהבה גדולה".

כמה ילדים יש לסטייסי סילבה?

לסטייסי יש שני בנים – מטאו ו פארקר ואסיץ' – אותו היא חולקת עם הבעל לשעבר גוראן ואסיץ'בעוד לדארסי יש גם שני ילדים – בנות צַפצָפָה רַעֲדָנִית ו אניקו בולוקשאיתו היא חולקת בעל לשעבר פרנק בולוק.

לאחר שנפרדו מבעליהן לשעבר, האחיות התגרשו באותו היום, סיפר דארסי. שׁוּעָל.

מה השווי הנקי של סטייסי סילבה?

סטייסי צברה שווי נקי מרשים במהלך השנים. החל מינואר 2023, ה דארסי וסטיסי על פי דיווחים מרובים, הכוכב שווה 2 מיליון דולר.

תאריך בכורה של 'Darcey & Stacey' עונה 4

עונה 4 של דארסי וסטיסי בכורות ב-TLC ביום שני, 23 בינואר, 2023, בשעה 20:00 ET/PT.

קישור מקור