מי זאת רודה בלואה? כוכב "90 יום ארוס" חורחה נאווה אשתו

בתוכו לטווח ארוך! ארוס בן 90 יום אלום חורחה נאווה מצא אהבה עם אישה רודה בלואה בעקבות פרידתו מאשתו לשעבר אנפיסה ארכיפצ'נקו. המשיכו לקרוא כדי ללמוד על רודה, ילדיהם ועוד!

מי זאת רודה בלואה?

חורחה ורודה נפגשו בנסיבות בלתי צפויות. בוגר TLC נכלא בספטמבר 2018 לאחר שנעצר בגין החזקת כמעט 300 פאונד של מריחואנה בפברואר 2018. יחסיו עם אנפיסה התפוררו במהירות במהלך עונש המאסר שלו. חורחה הגיש תביעת גירושין מהאקסית שלו באוגוסט 2020, וההליכים הסתיימו בדצמבר אותה שנה.

בזמן שהוא היה נעול, הוא סיפר באופן בלעדי בקשר שהוא איבד 128 פאונד במהלך שהותו במתקן הכליאה באריזונה. ככל הנראה, המראה החדש שלו גרם לבעיות עם אנפיסה. "אני חושב שהיא פשוט קינאה בתשומת הלב שקיבלתי", אמר אז. "החדשות על הירידה במשקל שלי לא התיישבו איתה במיוחד."

רודה הייתה מישהי שהבחינה בכוכב הריאליטי בזמן שהיה מאחורי סורג ובריח. באפריל 2021, חורחה ואשתו הטרייה פרסמו סרטון YouTube המפרט כיצד הם נפגשו.

רודה חשפה כי ראיית התמונה של חורחה מהכלא הובילה לכך שהיא חיפשה אותו, והיא גילתה שיש להם "תחומי עניין משותפים מבחינה עסקית". היא הגיעה אליו בהודעה ישירה באינסטגרם, ולמרות שלא ציפתה לתגובה, הבוגר של העונה הרביעית התברר כ"סופר ידידותי". הם התחילו במהירות ב-FaceTiming ובסופו של דבר יצאו לדייט הראשון שלהם בקליפורניה. הזוג החל להסגר יחדיו על רקע מגיפת הקורונה. הוא שוחרר באוגוסט 2020 לאחר שריצה שנה ושמונה חודשים ממאסרו בן השנתיים.

באדיבות רודה בלואה/אינסטגרם

כמה ילדים יש לחורחה נאווה ורודה בלואה?

הבעל והאישה קיבלו את בתם, זארה, בברכה באפריל 2021, ובני הזוג הודו שילדת תינוק לאחר מספר חודשים בלבד יחד הייתה בלתי צפויה.

"לא תכננו, ולא ניסינו לא להיות בהריון," נזכרה רודה.

עם זאת, ברור שהזוג אוהב הורות יחד, כי הם קיבלו את פניהם של תינוק מס' 2, בן בשם ג'ורג', במרץ 2022.

"מעולם לא דמיינתי את החלומות שלי הופכים למציאות כל כך מהר. רודה, אתה וזארה הם העולם שלי. אני אוהב אותך יותר ממה שאי פעם תדמיין," הראשון ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? הכוכב כתב תמונה באמצעות אינסטגרם באוקטובר 2021 בזמן שהכריז על ההריון השני של אהבתו.

מה התפקיד של רודה בלואה?

רודה הייתה דוגמנית ושחקנית שאפתנית, אבל בימים אלה נראה שהיא מתמקדת בערוץ היוטיוב המשותף שלה ושל חורחה על משפחתם הגדלה.

קישור מקור