מי זה אחיו של קייסי אנתוני? איפה לי אנתוני נמצא היום

מעט מאוד ידוע על קייסי אנתוניאח של, לי אנתונישנים לאחר שמילא תפקיד במשפט העלאת כותרות ב-2011.

בעקבות זיכויה של קייסי ברצח בתה, היא נשארה מחוץ לאור הזרקורים עד לסדרה המוגבלת שלה לפיקויק, קייסי אנתוני: איפה שוכנת האמתששודר לראשונה ב-29 בנובמבר 2022. מכיוון שפרטי המשפט עדיין נמצאים בחידוש, מידע מפתח על לי עלה גם הוא מאז שהמשפט המתוקשר מאוד הגיע לסיומו. המשך לקרוא כדי לגלות עוד על אחיה של קייסי.

מה אמר אחיה של קייסי אנתוני במהלך המשפט שלה?

בזמן שקייסי היה עומד בפני אישומים ברצח בגין המוות ב-2008 של בתה, קיילי אנתוני, אחיה של קייסי עצמו התייצב נגדה. לי טענה שקייסי שמרה את בתה קיילי מהמשפחה בגלל שהיא "כלבה מרושעת". הוא גם תיאר את הריח במכונית של קייסי כ"פוגעני" על דוכן העדים, והתובעים סברו שזה ריח של גוף מתכלה שייך לכאורה לקיילי.

AP/Shutterstock

האם לי אנתוני היה קרוב לבתו של קייסי, קיילי?

לי לא היה בבית החולים כאשר אחייניתו נולדה לאחר שגילה שקייסי מסתירה ממנו את ההריון שלה. "כעסתי", אמר אז. "לא רציתי להיות שם… הם לא רצו לכלול אותי."

האם לי אנתוני היה מעורב ברצח של קיילי?

אחיה הגדול של קייסי נהג בתחילה ב- Pontiac Sunfire הלבן הידוע לשמצה. ברכב, שננטש על ידי קייסי, היו כתמים בתא המטען, שם התובעים האמינו שגופתה של קיילי הועברה. לי הכחיש את הטענות שהכתמים היו שם כשהמכונית נרכשה בשנת 2000.

האם לי אנתוני הוא אביה של קיילי?

ב עו"ד חוזה באזשל הצהרות פתיחה, הוא האשים את אבים של לי וקייסי, ג'ורג' אנתוני, של התעללות בנאשם. גם הארוס לשעבר של קייסי, ג'סי גרונד, טען שאחיה "גיששו" אותה, ואמר: "היא סיפרה לי שבשלב מסוים בשנים האחרונות היא התעוררה לילה אחד כשלי עומד מעליה".

תוצאות ה-DNA הוכיחו שלא לי וג'ורג' הולידו את קיילי, ושניהם הכחישו את ההאשמות.

האם קייסי אנתוני ולי מנוכרים?

האחים לא שומרים על קשר יותר, וקייסי לא השתתפה בחתונה של לי עם אשתו מלורי פרקר בשנת 2012. קייסי גם חשפה שהיא לא מדברת איתה הורים או במהלך ראיון 2017 עם סוכנות הידיעות AP.

"אני לא רוצה לראות אותה, אני לא רוצה לדבר איתה. תמיד אמרתי שלעולם לא אדבר עם הבת שלי", אמר ג'ורג' בראיון ל צפה בפשיעה מדי יום באותה שנה. "איבדתי למעשה את בתי ואת נכדתי ב-2008".

האם ללי אנתוני יש ילדים?

יליד פלורידה קיבל את פני הבן פארקר לי אנתוני בשנת 2013. לא ידוע אם קייסי פגשה את אחיינה או שיש לו ילדים נוספים.

קישור מקור