מי זה בובי ווטן השלישי? ג'וב החבר של קייטי הולמס, שווי נטו

הוא מלכוד! קייטי הולמסיצאה לציבור עם החבר החדש שלה, בובי ווטן השלישיכשהם עשו את הופעת הבכורה שלהם בשטיח האדום בגאלה The Silver Ball, ב-26 במאי. למד על העבודה שלו, השווי הנקי ועוד למטה!

מי זה בובי ווטן השלישי?

בובי, 33, גדל בשיקגו, אילינוי, והוא מוזיקאי מוכשר ביותר. המלחין, המפיק והאינסטרומנטליסט המועמד לגראמי עבד עם טונות של להיטים כבדים בתעשיית המוזיקה ובברודווי, כולל דיוויד בירן, ג'ניפר לופז, קרלי ריי ג'פסון ועוד.

ברודווי וורלד/שטרסטוק

מה העבודה של בובי ווטן?

מוזיקה היא החיים של בובי! בנוסף להופעה עם A-listers רבים, נגן הבס ניגן גם בהופעות ענק בברודווי מולן רוז! ו אוטופיה אמריקאית. יש לו קרדיט הלחנה והפקה לתוכנית הטלוויזיה אימפריהאמנים מקלע קלי ו ג'ייק טרוט והמותגים נייקי, גוגל, ריבוק וקית'.

אם זה לא מספיק, בובי השיק גם סדרת אינטרנט בשם "אמריקה, למד את ההיסטוריה שלך" לאחר שקיבלה השראה מתנועת Black Lives Matter. הוא גם מלמד את הדור הבא של מוזיקאים בתור מדריך נוסף בבית הספר לאמנויות טיש של אוניברסיטת ניו יורק.

מה השווי הנקי של בובי ווטן?

השווי המדויק של בובי אינו ידוע, אך מספר חנויות מעריכים שהמוזיקאי שווה כ-750,000 דולר.

איך קייטי הולמס ובובי ווטן נפגשו?

בני הזוג לא מסרו כיצד הם הצטלבו בתחילה, למרות שנראה שהם הכירו דרך חברים משותפים. קייטי ובובי "מכירים כמה מאותם אנשים שחיברו ביניהם", אמר מקור E! חֲדָשׁוֹת.

כמה זמן יוצאים קייטי הולמס ובובי ווטן?

קייטי ובובי עוררו שמועות רומנטיות לראשונה באפריל 2022, כאשר הם נצפו מחזיקים ידיים ליד מוזיאון גוגנהיים בניו יורק.

כאשר השניים השתתפו יחד בנשף הכסף חודש לאחר מכן, סיפר עד ראייה Us Weekly שהצמד נראו נוח אחד עם השני ו"מתנהגים כאילו הם יוצאים הרבה זמן".

אישור הקשר שלהם מגיע שנה לאחר מערכת היחסים של קייטי עם החבר לשעבר אמיליו ויטולו ג'וניור הסתיים במאי 2021. אז, אמר מקור בקשר שחבריו של המסעדה לא היו מעריצים גדולים של הרומנטיקה שלהם ו"הצללו את קייטי".

"הפיצול לא היה חדשות עבור הקרובים אליו", הודה המקור, והוסיף כי לאמיליו הייתה "תמיכה" מהמעגל הפנימי שלו כדי להעביר אותו את הפרידה.

עם זאת, האקסים "נותרים חברים", דובר של קודה סיפרה שחקנית Us Weekly בהצהרה בעקבות ניתוקם.

קישור מקור