מי זה ג'וש סייטר? 'ארוס 90 יום', 'אהבה אחרי נעילה'

ג'וש סייטר הוא לא רק כוכב ריאליטי בפני עצמו, לאחר שהתחרה בעונה 11 של הרווק, אבל יש לו גם קשרים להופעות אחרות. במהלך השנים האחרונות, ג'וש יצא עם נשים מהעולם ארוס בן 90 יום ו אהבה אחרי נעילה יציקות. המשך לגלול כדי ללמוד על הקרדיטים שלו בטלוויזיה, חיי האהבה שלו ועוד.

מי זה ג'וש סייטר?

לפי זה של ג'וש לינקדאין בפרופיל, יליד שיקגו הוא תומך בבריאות הנפש שגם מרוויח ממנו אינסטגרם פוסטים.

לפני שלמד ליטיגציה פלילית בשיקגו-קנט קולג' למשפטים, המכון הטכנולוגי של אילינוי מ-2010 עד 2013, ג'וש עבד ככבאי באורבנה, אילינוי, מ-2007 עד 2008.

ג'וש הוא גם שחקן והופיע בסרט מ-2011 הוצאת את הדגל שלי.

היה ג'וש סייטר ב'הרווקה'?

הוא ערך את הופעת הבכורה שלו בריאליטי ב-2015 כשהתחרה בעונה 11 של הרווקשכיכבה קייטלין בריסטו.

ג'וש וקייטלין לא פגעו בזה והוא הודח במהלך טקס הוורדים הראשון.

עם מי יצא ג'וש סייטר מ-'90 יום ארוס'?

אמנם לא היה לו מזל למצוא אהבה הרווקאיש הטלוויזיה יצא עם כמה נשים שהופיעו בהן ארוס בן 90 יום.

הוא התחיל לצאת לדייטיםז יולנדה ליק, שהופיע ב ארוס ל-90 יום: לפני 90 הימים בשנת 2020, באוגוסט 2020 לאחר שנפגשו במהלך טיול בלאס וגאס. לאחר תחילת מערכת יחסים למרחקים ארוכים, הזוג התארס זמן קצר לאחר מכן באוקטובר אותה שנה.

זמן קצר לאחר האירוסין שלהם, מערכת היחסים שלהם קיבלה תפנית ג'וש קעקע את שמה של יולנדה בתוך זרועו הימנית בנובמבר.

בעודו נזכר ברומנטיקה שלהם בדצמבר 2020, ג'וש סיפר באופן בלעדי בקשר זֶה יולנדה – המבוגרת ממנו ב-20 שנה – התחילה לתת לו את הכתף הקרה והיה שולח רק תגובות של "מילה אחת או שתיים" להודעות שלו ואפילו היה מרפא אותו.

"התעמתתי איתה והיא אמרה, 'אני חייב להיות כנה'. היא כאילו, 'הבחור הזה שאני מפרסם, אוהב את ה-BFF שלי, כאילו אנחנו בעצם ביחד'. היא כאילו, 'כן, הוא גר איתי'. אז זה בא ישר מהפה של הסוס”, טען אז על אדם בשם אוסקר גיגליוטי, שיולנדה כינתה אותה כ"BFF" שלה ברשתות החברתיות. היא הכחישה בעבר את טענותיו של ג'וש באמצעות תגובה באינסטגרם, וקבעה כי "אף גרם" מההאשמות של ג'וש היו נכונות.

ג'וש הודיע ​​שהוא ויולנדה נפרדו ב-20 בנובמבר 2020. עורך הדין לבריאות הנפש אמר שהוא לא יכול "להתנער מהתחושה שמשהו לא בסדר" ביניהם במהלך הרומן הסוער שלהם.

באדיבות ג'וש סייטר/אינסטגרם

מאוחר יותר הוא המשיך הלאה קארין שטאהלהשעשתה את הופעת הבכורה שלה בריאליטי בעונה 1 של ארוס 90 יום: לפני 90 הימים עם בעל פרוד עכשיו פול שטאהל. הם הפכו את מערכת היחסים שלהם לאינסטגרם לרשמי בנובמבר 2022 על ידי העלאת סליל אינסטגרם שהציג את הזוג מטייל אחר הצהריים מרגיע.

"הם נפגשו באינסטגרם. הם התחילו לשלוח הודעות ומיד יצרו קשר", גורם נאמר באופן בלעדי בקשר של הרומנטיקה. "הם נמשכו פיזית זה לזה בהתחלה, אבל מאז הם התחברו על דברים עמוקים יותר כמו הילדים של קארין ומותו של אביו של ג'וש. הם עברו מהודעות באינסטגרם להודעות טקסט די מהר".

עם מי יצא ג'וש סייטר מ-'Love After Lockup'?

בעקבות הפרידה שלו מיולנדה ולפני הרומן שלו עם קארין, ג'וש יצא אהבה אחרי נעילה כוכב ליזי קוממס.

בפברואר 2021, הוא סיפר השמש שהוא פגש את ליזי אחרי שהיא שלחה לו הודעה באינסטגרם.

ג'וש וליזי לא היו אמורים להיות והזוג בסופו של דבר נפרדו, אם כי העיתוי והנימוק של הפרידה אינם ברורים.קישור מקור