מי זה החבר של ניקול חימנו אלחנדרו פדרון? פגוש אותו!

בכל מצב. המשפחה שנטל כוכב ניקול חימנו הציגה את החבר שלה, אלחנדרו פדרוןבמהלך הבכורה של עונה 2 של TLC's ארוס בן 90 יום ספין-אוף אחרי בקשר אישרו בלעדית שהם יוצאים בדצמבר 2019. מאז, בני הזוג עברו כמה עליות ומורדות ביחד ואף סבלו מהפלה קורעת לב זמן קצר לאחר שניקול נודע שהיא בהריון ומצפה לילדם הראשון המשותף. אבל מי זה אלחנדרו? המשך לגלול למטה כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים.

מתי ניקול חימנו ואלחנדרו פדרון התחילו לצאת?

במהלך סצנה בעונה 2 של המשפחה שנטל שצולם ב-2019, ניקול אמרה שהיא לא ראתה את החברה הכי טובה שלה קורימה מורלה תוך זמן מה כי היא הייתה עסוקה בלימודים באוניברסיטה ובסיימת התואר בעיתונאות. הייתה לה גם התפתחות גדולה לחלוק עם החמוד שלה במהלך יום הבנות שלהן על החוף.

"יש לי חבר. קוראים לו אלחנדרו. אנחנו ביחד כבר כמה חודשים וקיבלתי לו את הכינוי, 'צ'יצ'י שלי!'" ניקול פרצה בתא הווידוי שלה. "אלחנדרו הוא אדם מאוד קשוב. אלחנדרו נותן לי נעליים, שעון, טלפון סלולרי. אני אוהב את זה כי זו דרך אחרת שהוא מראה לי את האהבה שלו".

מי זה אלחנדרו פדרון?

אלחנדרו הוא בן 29 והוא במקור מהרפובליקה הדומיניקנית. כיום הוא מתגורר בניו יורק. הוא נרשם למכללת ASA בברוקלין, ניו יורק, בינואר 2020. הוא סיים את לימודיו בספטמבר 2021 עם תואר עמית בתכנות מחשבים, לפי הלינקדאין שלו.

מה תפקידו של אלחנדרו פדרון?

לפי הביוגרפיה של אלחנדרו באינסטגרם, הוא עובד בשתי עבודות. העבודה הראשונה שלו היא Junior Full Stack, שהיא מפתחת שעובדת הן על האלמנטים הפונה למשתמש והן על הרכיבים האחוריים של אתרים ואפליקציות, על פי מגייס מיקוד. העבודה השנייה שלו מופיעה בתור ברמן.

איך ניקול חימנו ואלחנדרו פדרון נפגשו?

"הוא האיש הכי מדהים שפגשתי בכל חיי", זרחה ניקול לחברתה הטובה קורימה בפרק של TLC ספינאוף. "אז בעצם נפגשנו לפני הרבה מאוד שנים במסיבה. תמיד ראיתי אותו באינסטגרם, והוא שלח לי הודעה. והדבר הראשון שהוא שאל אותי זה 'מתי אתה בא לבקר?'”.

"הייתי בניו יורק פעמיים כדי לראות את אלחנדרו. אבל למעשה, מערכת יחסים למרחקים ארוכים היא מאוד מסובכת. אבל, אני נוסע לניו יורק בחודש הבא. אני רוצה לגור עם אלחנדרו בניו יורק ואני מקווה שזה יקרה בקרוב מאוד", הוסיפה ניקול בכתב הוידוי שלה.

באדיבות @nicole.jimeno/Instagram; באדיבות @ale9227/Instagram

לרוע המזל, אלחנדרו עדיין היה נשוי כחוק לאשתו המנוכרת בזמן שהם התחילו לצאת. עם זאת, עד סוף עונה 2, הוא אישר שהגיש בקשה לגירושין. כדי לחגוג ולהראות לניקול שהוא מחויב למערכת היחסים שלהם, הוא כרע על ברך במהלך הקרנבל ונתן לניקול טבעת הבטחה עד סוף העונה.

מתי ניקול חימנו ואלחנדרו פדרון נפרדו?

מערכת היחסים שלהם הייתה על הסלעים המשפחה שנטל עונה 3, שצולמה ב-2021. אחרי שני אחיה של ניקול, פדרו חימנוואמא שלה, לידיה חימנו, לא אישרה את מערכת היחסים שלה עם אלחנדרו, ניקול גילתה שהוא שלח הודעות לנשים אחרות. בעוד שאלחנדרו הודה ששוחח עם נשים אחרות באינטרנט, הוא התעקש שהשיחות לא היו רומנטיות. עם זאת, זה היה הקש האחרון והזוג נפרד לזמן קצר.

האם ניקול חימנו ואלחנדרו פדרון עדיין ביחד?

כשהם חזרו לעונה 4 של המשפחה שנטל, ניקול ואלחנדרו עדיין היו נפרדים, אבל הוא המשיך לנסות לזכות את ניקול בחזרה על ידי נסיעה לרפובליקה הדומיניקנית כדי לבקר אותה. לאחר שנתנה לאלחנדרו את הכתף הקרה, ניקול סוף סוף הסכימה לתת לאלחנדרו הזדמנות שנייה והם הציתו מחדש את מערכת היחסים למרחקים ארוכים.

האם ניקול חימנו בהריון?

זמן קצר לאחר שהתפייסו, נודע לניקול ואלחנדרו שהם מצפים לתינוק מספר 1 ביחד. לרוע המזל, זמן לא רב לאחר שנודע שהיא בהריון, ניקול סבלה מהפלה. היא פתחה על אובדן ההיריון שלה ביום שני, ה-25 ביולי של המשפחה שנטל.

האם ניקול חימנו ואלחנדרו פדרון מאורסים?

ימים ספורים לפני הפרק, ניקול עוררה שמועות על כך שהיא ואלחנדרו עשויים להיות מאורסים או חושבים להתארס על ידי שיתוף סרטון דרך ה-Instagram Story שלה כשהיא מנסה טבעות יהלומים על האצבע הזו. נראה שהמעריצים יצטרכו להמשיך להתכוונן כדי לראות אם אלחנדרו אכן מעלה את השאלה!

קישור מקור