90 יום ארוסה דארסי סטייסי לאום

מי זה מייקל בנץ ב"דרסי וסטיסי"? סילבה חבר

אח מאמא אחרת! דארסי וסטיסי כוכב דארסי סילבה ו סטייסי סילבה היו תוכניות גדולות להרחיב את מותג האופנה שלהם, House of Eleven, בעונה 3 שלהם ארוס בן 90 יום ספין-אוף. כדי לעזור להפוך את החלומות שלהם למציאות, הם נעזרו בחבר משכבר הימים, מייקל בנץ. למייקל גם אמור להיות חלק גדול מקווי הסיפור שלהם כשהם חוזרים לעונה 4 של סדרת הריאליטי TLC. אבל מי זה בעצם מייקל בנץ? המשך לגלול כדי ללמוד עוד על דארסי וסטיסי כוכב!

מי זה מייקל בנץ ב"דרסי וסטיסי"?

מייקל הוא חבר ותיק של דארסי וסטייסי.

מה התפקיד של מייקל בנץ?

הוא דיג'יי ומעצב אופנה. לפי הביוגרפיה שלו באינסטגרם, הוא מתאר את עצמו כאמן. הוא זוכה פרס ARTA והוא גם היוצר של מותג האופנה 1 מתוך 1, שהוא קו היצירות שלו בהתאמה אישית, "לבישים" מצוירים ביד. הוא מוכר קפוצ'ונים, נעלי ספורט וכלי עור אחרים באתר שלו בטווח של $30 עד $111.

מייקל עובד גם כעוזר הקונה בפלאשר מלרוז, בוטיק בלוס אנג'לס, לפי הלינקדאין שלו.

איך דרסי וסטיסי הכירו את החבר מייקל בנץ?

"פגשנו את מייקל כשעברנו לראשונה ללוס אנג'לס והוא היה במי זה מי של הוליווד", אמרה סטייסי בכתב וידוי. דארסי הוסיפה, "החברה שלנו רק התחילה ומייקל הוציא אותנו לשם ויזואלית. הוא היה רשת אותנו באירועים, מסיבות, שטיחים אדומים".

היא המשיכה, "אני זוכרת את הפעם ההיא שהלכנו לתצוגת אופנה של ספורטס אילוסטרייטד והוא אמר, 'תעלה מיד על השטיח האדום'. אפילו לא היינו ברשימה! הוא ניגש לאנשי יחסי הציבור והביא אותנו ישר למעלה, ממש מול התור עם כל העיתונות והם הלכו לעיר".

"למדנו ממנו הרבה", אמר דארסי. סטייסי הוסיפה, "והוא מאמין בנו."

בכתב הוידוי שלו, מייקל פתח על ידידותו עם התאומים סילבה. "אז בימים שבהם אני, דארסי וסטייסי שיתפנו פעולה, התחלנו רק עם בגדי ים. עשינו דוגמאות ודברים כאלה", אמר. "זה היה שילוב ממש טוב ביני לבינם כי כמעצב גבר וכ"כ [female designers],יש לנו פיוז'ן נהדר ביחד. אנחנו רואים דברים אחרת, והם רואים דברים כמו שהם רוצים, ואנחנו פשוט מייצרים את זה ביחד. זה מעולה."

דארסי וסטיסי ביקשו ממייקל בנץ לעזור להם כשהם הרחיבו את בית ה-11

כשהם חזרו לעונה 3, דארסי וסטייסי שמו את כוונתם להרחיב את קולקציית השחייה האופנתית House of Eleven עם קו בגדי גברים. הם הסכימו שהזמן המושלם להשיק את הקולקציה החדשה שלהם הוא בשבוע השחייה של מיאמי 2021. מכיוון שגם מייקל היה בעיר לאירוע, הם קבעו איתו פגישה עסקית זמן קצר לאחר שהגיעו לעיר פלורידה.

TLC

מייקל שאל את התאומים מה הם צריכים ממנו והם ביקשו ממנו להשתתף בליהוק הדוגמניות שלהם ולעזור בסטיילינג. הוא הסכים בהתלהבות ועזר להפוך את תצוגת האופנה שלהם להצלחה.

קישור מקור