מי זה מרקוס אפס?  ילדים, איוב

מי זה מרקוס אפס? ילדים, איוב

מחפש אחות אחות הציג העונה משפחות רבות ברבים, ולמעריצי TLC יש הרבה שאלות על ילידי אוהיו מרקוס אפס. המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים עליו מחפש אחות אחות הכוכב מרקוס אפס.

מערכות היחסים המרובות של מרקוס אפס

מרקוס הציג לראשונה את מערכת היחסים שלו עם אשתו, טאריןוארוסה הוֹדוּ על העונה האחרונה. הסדרה מתכוונת לתעד את הגזע הפוליגמי כשהם מחפשים באופן פעיל אישה אחרת שתצטרף למשפחתם, אך לא בלי כמה כאבי גדילה רציניים.

מרקוס פגש את טארין כשהיה בקולג', ובעקבות נישואיהם, היא הסבירה, "מרקוס עשה דברים שגבר נשוי כנראה לא צריך לעשות."

"זו לא הייתה מערכת יחסים פתוחה. לא הייתה הבנה שהוא היה צריך להיות מסוגל לצאת ולהביא נשים אחרות", המשיכה. לאחר שטארין עבר לגור עם בתם, מרקוס התארס ללהבה החדשה שלו, הודו.

שנה לאחר מכן, טארין ומרקוס החלו להצית מחדש את מערכת היחסים ביניהם. "אז, כשמרקוס העלה בפניי את רעיון הפוליגמיה, הרגשתי שזה די הגיוני עבורנו", אמרה טארין למפיקים, כשהיא הסבירה שהיא אפשרה למרקוס להמשיך את מערכת היחסים שלו עם הודו. "אני גם מאוד אוהב את העובדה שאני יכול לנהל מערכת יחסים ולאהוב אדם אחר, מבלי שזו תהיה מערכת יחסים שמאיימת על הנישואים שלי איתך."

מה התפקיד של מרקוס אפס?

באופן מפתיע, מרקוס הוא נבחר ציבור בעיר הולדתו אוקלידס, אוהיו.

"אורח חיים פוליגמי משפיע לא מעט על המקצוע שלי", הסביר בכתב וידוי מיוני 2022. "אחד החלקים הקשים ביותר עבורנו היה הרעיון שאני סוטה או שמשהו לא בסדר איתי בכך שאני חי את אורח החיים הזה. אבל אני מחויב". למרות היותו נבחר ציבור באוהיו, מרקוס ממשיך לחיות בפלורידה עם שאר משפחתו.

למרקוס אפס יש 10 ילדים

בסדרה, מרקוס מתגורר כיום עם בתו, Kielyn, הבן טריסטן וחברו של בנו JB.

עם זאת, מרקוס חשף ביוני 2022 בסשן אינסטגרם לייב שלמעשה יש לו יותר ילדים מאלה שהוצגו בתוכנית הריאליטי. "כולכם יודעים כמה ילדים יש לי. יש לי 10 ילדים", הסביר לאחר שהזכיר שהמפיקים הרגישו שזה יהיה "יותר מדי להסביר".

הוא הוסיף, "הילדים שלי נמצאים בכל העולם. …. רוב הגברים כאן באורח החיים הזה, הם מסרסרים בכל העולם. לא אני. אני רודף אחרי ילדים בכל העולם!"

עבר האלימות במשפחה של מרקוס אפס

מרקוס נעצר בעבר ונמצא אשם באלימות במשפחה בשנת 2008, על פי מידע המקרה שנצפה על ידי בקשר.

האישום הוגש במדינת הולדתו, אוהיו, ואישיות ה-TLC הגישה בקשת אי תחרות.

קישור מקור