מי זה סאמנר סטרוג? הדוגמנית אמרה לטענות פרשת אדם לוין

בהודאה פצצה, סאמנר סטרוג טענה שהיא ו אדם לוין – אשתו של מי בהטי פרינסלו בהריון עם התינוק השלישי שלהם – לכאורה היה רומן. המשך לקרוא כדי לגלות פרטים על Stroh, כולל גילה, עבודתה, הנסיון לכאורה שלה עם סולן ה-Maroon 5, מה שלכאורה ביקש את רשותה לעשות ועוד.

מי זה סאמנר סטרוג?

Stroh זכתה לתשומת לב עולמית ב-19 בספטמבר לאחר שטענה דרך TikTok שהיא וזמרת "Payphone", 43, ניהלו רומן בן שנה. היא שיתפה צילומי מסך לכאורה של הודעות שלוין שלח לה, כולל אחת שבה קוֹל אלום אמר לסטרו, "זה באמת לא אמיתי כמה אתה לוהט. זה ממש מפוצץ לי את המוח".

בן כמה סאמנר סטרוג?

לפי א פוסט באינסטגרם הכיתוב, "בנות יום הולדת!!!!!!!! 💜,Stroh נולדה ב-10 באוגוסט. היא גם פרסם סרטון ליוטיוב באוגוסט 2020 פירט את טיול יום ההולדת ה-21 שלה לקאבו סן לוקאס, מקסיקו, מה שהופך אותה לגיל 23.

Sumner Stroh Job: מה היא עושה למחייתה?

Stroh הוא דוגמן שנראה כי הוא חזר על ידי סוכנות Verge. היא גם משפיעה על מדיה חברתית, עם יותר מ-340,000 עוקבים באינסטגרם וכמעט 320,000 עוקבים ב-TikTok.

בנוסף, לדגם יש א ערוץ יוטיוב עם כמעט 7,000 מנויים, ולעתים קרובות מפרסם סרטונים של הובלות בגדים, טיפים וטריקים ליופי, וולוגים לנסיעות ועוד.

לפי האינסטגרם שלה, סטרוד למד באוניברסיטת טקסס וסיימה את לימודיה ב-2021, אם כי לא ברור במה היא התמחתה.

באדיבות Sumner Stroh/Instagram

מה אמרו ה-DMs של אדם לוין לסאמנר סטרוג?

דוגמנית האינסטגרם למעשה שברה את האינטרנט לאחר שהעלתה סרטון ל-TikTok ב-19 בספטמבר, בו היא פירטה את הרומן לכאורה שלה ושל לוין, כשהיא מציגה צילומי מסך לכאורה מהאינטראקציות ביניהם לאורך תקופה.

"בעצם, ניהלתי רומן עם גבר שנשוי לדוגמנית של ויקטוריה'ס סיקרט. באותה תקופה הייתי צעיר ותמים. כלומר, למען האמת, אני מרגיש מנוצל. לא הייתי בסצנה כמו שאני עכשיו, אז בהחלט עשו לי מניפולציות בקלות רבה", התחיל סטרוג את הקליפ בן כמעט שתי דקות.

"מארון 5 היא למעשה מוזיקת ​​מעליות בשלב זה, אז אני בטוח שאתה יודע מי זה אדם לוין. אבל, אדם ואני התראינו במשך כשנה. אחרי שהפסקתי לדבר איתו במשך תקופה של חודשים, כך הוא חזר לחיי", אמרה, כשהיא מציגה צילומי מסך לכאורה של זוכת הגראמי ששלח לה הודעות באינסטגרם ביוני.

"אוקיי שאלה רצינית. אני יולדת עוד תינוק ואם זה w [sic] ילד אני באמת רוצה לקרוא לזה סאמנר. אתה בסדר עם זה? DEAD רציני", נכתב בהודעה לכאורה.

"הייתי כאילו… אני חייב להיות בגיהנום בשלב הזה," המשיך סטרוד. "המוסר שלי נפגע מבלי לדעת. עברתי מניפולציה מוחלטת. רציתי לטפל בזה באופן פרטי, אף פעם לא רציתי להתייצב כי ברור שאני יודע את ההשלכות של לעשות את מה שאני עושה – להרוויח כסף כמו שאני עושה ולהיות דוגמנית אינסטגרם. אז להיות קשור לסיפור כזה… אני מכיר סטריאוטיפים. שלחתי כמה צילומי מסך, בפזיזות, לכמה חברים שחשבתי שאני סומך עליהם ואחד מהם ניסה למכור [the screenshots] לצהובון, אז הנה אני."

האם אדם לוין הגיב לטענותיו של סאמנר סטרוג?

נציגי לוין, פרינסלו וסטרו לא הגיבו מיד בקשרבקשות של תגובה.קישור מקור