מי זה סוקניה קרישנן? מנחה של 'נשות אחיות' מספרות הכל

סוקניה קרישנן התיישב לשיחה גלויה עם משפחת בראון הפוליגמית במהלך נשות אחות לספר הכל ולא פחד לשאול את השאלות הקשות בעקבות כל הדרמה שהתרחשה לאורך עונה 17. מגיש החדשות שוחח עם קודי בראוןאשה רובין בראוןובני זוגו לשעבר, מרי, ג'אנל ו כריסטין בראוןעל היכן הם עומדים היום ומה צפוי למשפחה בעקבות פרידתו של קודי משלוש מארבע נשותיו. למידע נוסף על Sukanya, להלן.

מי זה סוקניה קרישנן?

סוקניה עבדה בעבר כמגישת חדשות הבוקר יום טוב התעורר והוא זוכה חמש פעמים בפרס האמי. היא עשתה היסטוריה בכך שהפכה לאמריקה הדרום אסייתית הראשונה שעיגנה חדשות בשוק מספר 1 ואפילו יש לה קמיע הסופרנוס.

בנוסף לאירוח של נשות אחות ספר-כל שתי עונות ברציפות, סהוא גם הנחה את התוכנית TLC מצא אהבה בשידור חי בשנת 2020. המעריצים עשויים לזכור גם שראו את סוקניה מתפקידי האירוח שלה ואילך 90 יום ארוס: משחקי אהבה ב-Discovery+ בשנת 2021.

באשר לחייה האישיים, סוקניה היא אישה אריק שרדר ואמא גאה לשניים.

Kcr/Shutterstock

מה היא שאלה ב'נשות האחיות'?

בחלק 1 של הספיישל – ששודר ב-18 בדצמבר – סוקניה התמודדה עם כל מיני נושאים שרווחו לאורך עונה 17, כולל מערכות היחסים הבעייתיות של קודי עם מרי וג'אנל בעקבות הפרידה שלו מכריסטין.

"למה חשבת [Christine] שיחק משחק?" היא שאלה את האב ל-18 לאחר שצפתה בקליפ של שיחה בין האקסים, והוא ענה לו, "כי היא שחקנית משחק".

"מהזמן שהיינו נשואים… מניפולציות, התפרצויות, אתה יודע, התקפי זעם. רק דברים של התנהגות", הסביר קודי, שסוקי כינה "קר מאוד".

במהלך הראיונות האחד על אחד, המנחה השמיע הצהרות נועזות, כולל קריאת כריסטין על "התנהגותה הרעה".

"האם אתה מאמין שחוסר המשיכה שלך הוא תירוץ רק להתנהגות הרעה שלך?" היא שאלה את האם לשישה, וכריסטין השיבה, "אני לא יודעת, אבל האמירה הזו פשוט הכעיסה אותי".

"התנהגות רעה שלי? זה פשוט מעליב. אני מבוגר. זה פשוט גס רוח ומזלזל", היא המשיכה.

חלק 2 של נשות אחיות: אחת על אחת tell-all ישודר ביום ראשון, 1 בינואר, ואחריו חלק 3 ב-8 בינואר ב-TLC.

האם תהיה עונה 18 של 'נשות אחיות'?

לאחר פרידתה בנובמבר 2021 מהפטריארך הפוליגמי, כריסטין עברה מ-Flagstaff, אריזונה, לסולט לייק סיטי, יוטה. בעוד TLC עדיין לא אישרה אם הסדרה ארוכת השנים חודשה לעונה 18, כריסטין חשפה בעבר שהיא החלה לצלם בביתה החדש.

"סוף סוף אני מצלם בבית שלי בסולט לייק!! כל כך מתרגש!" היא כתבה כיתוב של סלפי מ-15 בנובמבר 2022 ששותף באמצעות אינסטגרם, והוסיפה את ההאשטאג "התחלות חדשות".

ה בישול עם רק כריסטין מאוחר יותר חשפה כוכבת שהיא נוסעת בין שתי המדינות במהלך העונה ה-17.

"אני נוסע הלוך ושוב במשך שנה. נסיעה של 8 שעות כל שבוע", היא שיתפה באמצעות TikTok ב-27 בדצמבר 2022.

מאז הפרידה שלהם, ג'אנל ומרי עדיין לא הגיבו אם הם המשיכו לצלם, וקודי נשוי כרגע רק לאשתו הרביעית, רובין.

קישור מקור