מי זה פלוריאן סוקאג'? פרטי בעלה של סטייסי סילבה

זה הגבר שלה! סטייסי סילבהשל מצאה אהבה עם בעלה, פלוריאן סוקאז'. מעריצים צפו בזוג מנווט עליות ומורדות במערכת היחסים שלהם ארוס בן 90 יום ספין-אוף דארסי וסטיסישבה מככבת גם אחותה התאומה, דארסי סילבה. אבל מי זה פלוריאן? המשך לגלול כדי ללמוד הכל על הגבר של סטייסי והיחסים ביניהם.

מה עושה פלוריאן סוקג' למחייתו?

הביוגרפיה של הכוכב באינסטגרם מתארת ​​אותו כמשפיען ודוגמן כושר, וניתן למצוא אותו לעתים קרובות מפרסם על אימוני הכושר שלו. גם כשהוא לא שואב ברזל באופן פעיל, הוא מרבה להשוויץ בדמותו הקרועה בסלפי ללא חולצה, בצילומי מראה ובצילומים מקצועיים. זה לא כל מה שהוא עושה. סטייסי פרצה הלאה ארוס 90 יום: בשידור חי בספטמבר 2018, שהגבר שלה הוא "כל המקצוענים" שגם "מעצב רהיטים". עם זאת, מבנה הגוף שלו הוא שמשך לראשונה את תשומת לבה.

במהלך עונה 4 של דארסי וסטיסימעריצים יצפו במסע של פלוריאן למצוא עבודה חדשה גורם למתח בינו לבין סטייסי בזמן שהם מתכננים את החתונה השנייה שלהם.

מהו השווי הנקי של פלוריאן סוקאז'?

עם זאת, השווי הנקי של פלוריאן לא אושר מספר שקעים מעריך שהוא שווה בערך 100 אלף דולר.

איך נפגשו סטייסי סילבה ופלוריאן סוקאג'?

"נפגשנו באינטרנט", אמרה סטייסי בעונה 1 של דארסי וסטיסי, חושפים שהם התחברו לראשונה ב-2015 בתוכנית. כשהוא התחיל "לאהוב" את התמונות שלה, היא "אהבה" את הגב שלו. בסופו של דבר, היא החליטה לשלוח לו DM – והקשר שלהם הוא די היסטוריה משם. למרות זאת, היו כמה מכשולים שהם היו צריכים להתגבר עליהם קודם, כמו המרחק ביניהם ופער הגילאים שלהם.

האמריקאית מבוגרת מארוסה בכמעט 20 שנה, והדוגמנית התגוררה באלבניה, חצי עולם מביתה של סטייסי בקונטיקט. "בהחלט הייתי מודאג מהפרש הגילאים שלנו, אבל אני לא יודע. פשוט היה בו משהו", אמרה בפרומו של החדש 90 יום ספין-אוף. "עם הזמן, התקרבנו יותר ויותר, והאהבה שלנו גדלה".

H2: מתי סטייסי סילבה ופלוריאן סוקאג' התארסו?

בקשר אישר באופן בלעדי את אירוסיהם של בני הזוג במאי 2019. בזמן שהם היו ביחד כמעט חמש שנים בזמן שנחשפו האירוסים שלהם, ההצעה למעשה קרתה זמן קצר לאחר שנפגשו.

אחרי כחצי שנה של דיבורים אחד עם השני, החלטתי להזמין טיסה וללכת לאלבניה", הסבירה היפהפייה הבלונדינית בפרומו. "הוא הציע נישואים די מהר, 10 ימים אחרי שנפגשנו [face to face]. … הוא לא דיבר אנגלית, באמת, אבל איך שהוא הסתכל עליי – פשוט הרגשתי את האהבה הזו ופשוט לא באמת רציתי שהרגע הזה ייגמר, אז אמרתי כן."

האם פלוריאן סוקאג' בגד בסטייסי סילבה?

למרות שהוויזת K-1 של בני הזוג אושרה, הם כבר עמדו בפני כמה מכשולים גדולים. הם אפילו עוררו שמועות מפוצלות באוקטובר 2019 לאחר שהכלה לעתיד הסירה את כל התמונות שלה מהאינסטגרם שלה והפסיקה לעקוב אחרי הדוגמנית. נראה היה שסטייסי רמזה שפלוריאן רימתה כאשר פרסמה סלפי שנמחק כעת עם הכיתוב, "אני לא אמא שלך". בהאשטאגים היא כתבה שהיא "לא טיפשה" והתעקשה "לגלות את האמת" ו"מגיע לה טוב יותר". היא לא שמה שמות, אבל גם כינתה מישהו מסוים "שקרן" ואמרה לו "לכו לדבר עם הבחורה החדשה שלכם בקנדה".

פלוריאן הודה בסופו של דבר שבגד בסטייסי עם אישה בשם שאנטי במהלך עונה 1.

זה לקח קצת זמן, אבל בני הזוג כנראה עבדו על הבעיות שלהם. בדצמבר 2019, האלבני שיתף תמונה שלהם מתנשקים. "ביחד לכל החיים", הוא כתב את הצילום, וכינה את סטייסי "אהבתו" ו"המלכה שלו". בינואר 2020, ילידת קונטיקט גם החלה לשתף תמונות חדשות משלה עם הגבר שלה, אפילו הבטיחה למעריצים שהם יקליטו את Cameos כזוג.

מתי סטייסי סילבה ופלוריאן סוקאג' התחתנו?

סטייסי ופלוריאן קשרו לראשונה את הקשר באפריל 2020 במהלך טקס קטן, שכלל רק את בני הזוג ואת המנהל.

מאוחר יותר ערכו חגיגה גדולה יותר בנובמבר 2022 באתר הנופש והמרינה Saybrook Point בקונטיקט.

תהליך התכנון בפעם השנייה שלהם במורד המעבר יהיה קו עלילה מרכזי בעונה 4 של דארסי וסטיסי.

ב טריילר לעונה החדשהסטייסי שיתפה שהיא רוצה שהחתונה השנייה שלהם "תהיה כמו אגדה".

עם זאת, פלוריאן לא השקיע בתכנון החתונה כפי שהייתה רוצה שהוא יהיה. "הוא צריך להתחיל לתרום", אמרה סטייסי בכתב וידוי. "אם הוא לא יעזור, אני לא יודע איפה זה משאיר אותנו."

ככל שהקליפ נמשך, הזוג התמודד שוב עם סכסוך כאשר פלוריאן שאל את האקסית של דארסי, גאורגי רוסב, להיות האיש הטוב ביותר שלו בעקבות הפיצול שלהם. למרות התגובה השלילית של דארסי להחלטה, נראה היה שסטייסי עומד לצד פלוריאן.

האחיות התנכרו בגלל חוסר ההסכמה, כשסטייסי הודתה שזה "הקרב הגרוע ביותר" שהיה להן אי פעם. "אני לא בטוחה מה יידרש כדי לעבור את זה", אמרה אם לשניים בכתב וידוי.

האם לסטייסי סילבה ולפלוריאן סוקאג' יש ילדים?

בעוד סטייסי ופלוריאן לא חולקות ילדים יחד, הוא האבא החורג לבניה המתבגרים, מטאו ו פארקר ואסיץ'אותו היא חולקת עם הבעל לשעבר גוראן ואסיץ'.

TLC (2)

עם זאת, סטייסי ופלוריאן דנו על אפשרות להביא ילדים ביחד בתוכנית.

במהלך פרק באוגוסט 2021, סטייסי ופלוריאן דיברו על ביקור אצל מומחה פוריות. "אני יודעת שזה משהו שדיברנו עליו קודם, אבל אני מקווה שהוא ישקול מחדש ברצינות את עמדתו", אמרה בכתב וידוי, והודתה בהיסוס שלו להביא ילדים לעולם בעבר. "אני לא חושב שהוא מבין את זה כי אני מזדקן ויש חלון זמן קטן."

בעוד פלוריאן אמר שהוא רוצה להקים "משפחה גדולה", הוא אמר לסטייסי שהם צריכים לנסות להרות באופן טבעי במקום לראות מומחה.

עונה 4 של דארסי וסטיסי בכורה ב-TLC ביום שני, 23 בינואר בשעה 20:00 ET.

קישור מקור