מי זה קליג ספרי? הכירו את אשתו של מיילס טלר

מאוהב בשמחה! שַׂחְקָן מיילס טלר אישה נשואה קלי ספרי בשנת 2019 ומאז שטף את "גדול" חיים ביחד.

"אנחנו פשוט מבלים. היא שומרת עליי רגועה. זה די נהדר", אמר הבריאות של גברים בדצמבר 2020. "אני איתה עכשיו מהרגע שאני מתעורר ועד הרגע שאני הולך לישון. יש לנו הרבה חברים שמערכות היחסים שלהם קיבלו תחת זכוכית מגדלת בזמנים האלה, אבל אנחנו באמת נהדרים. ברגע שאתה מתחתן ואתה עושה את המחויבות האולטימטיבית הזו, החיים פשוט הרבה פחות מלחיצים. אתה פשוט יודע שהאדם הזה תמיד יהיה שם."

מי ה טופ גאן: מאבריק בן הזוג המהמם של הכוכב? תמשיך לקרוא כדי לראות את העבודה שלה, שווי נקיאיך הם נפגשו ועוד!

מי זה קליג ספרי?

יליד מחוז אורנג' הוא דוגמן אבל עשה קצת עבודת משחק, כולל הופעה ב טיילור סוויפטהקליפ של "I Bet You Think About Me" עם בעלה. ההופעה של מיילס וקלי לא באה כהפתעה ענקית, בהתחשב בכך שהם חברים עם אמן "קרדיגן" במשך שנים. בשנת 2014, שיתף קלי את א תמונה עם טיילור בזמן שחגגה את יום הולדתה עם השחקנית ג'סיקה זור.

מהו השווי הנקי של קליג ספרי?

ה לִרְקוֹד השחקנית עבדה קשה בקריירה שלה ויש לה שווי נקי מוערך של בין מיליון דולר ל-2 מיליון דולר בעצמה, לפי מספר רב של שקעים. עם זאת, השווי הנקי של מיילס עומד על 10 מיליון דולר נכבדים, סלבריטאי שווי נקי דיווח.

החתונה של מיילס טלר וקלי ספרי

מיילס וקלי התארסו בשנת 2017 לאחר ה דו לילות דוכן השחקן הציג את השאלה בזמן שהם היו בחופשה בדרום אפריקה.

"הופתעתי לראות ורד באמצע החורף באפריקה, אז הלכתי ומצאתי פתק שהוצמד לוורד שכתוב עליו היום בו התחלנו לצאת והיום שהיה", סיפרה היפהפייה הברונטית. אָפנָה על היום המיוחד. "הסתובבתי, והוא קרא את זה ואמר, 'זה היה היום הראשון שהפכת לחברה שלי והיום זה האחרון', והוא כרע על ברך. זה היה כל כך מתחשב ורומנטי".

באדיבות Keleigh Teller/Instagram

הם התחתנו שנתיים לאחר מכן במהלך חתונת יעד במאווי, הוואי.

איך נפגשו מיילס טלר וקילי ספרי?

הנישואים שלהם הגיעו שנים אחרי שלמיילס היה קשר מיידי עם הדוגמנית כשהם נפגשו לראשונה במאי 2013 בזמן שהשתתפו במסיבה של הבלאק קיז.

"קלי תפס את עיניי מוקדם בלילה, ודיברנו", צְלִיפַת הַשׁוֹט שחקן שנחשף אליו אָפנָה בשנת 2019. "לא חשבתי שזה הלך טוב, אבל אחרי עוד כמה ניסיונות, הבאתי אותה לרקוד איתי, ושבוע לאחר מכן יצאנו לדייט. אחרי שהכרנו ידעתי שהוא האחד". מצדה, אשתו האוהבת ציינה שהיא "העריצה" את יליד פנסילבניה מה"רגע הראשון" שפגשה אותו.

מחווה של קליג' ספרי למייל טלר אחרי "טופ גאן"

בעקבות תפקידו הראשי של מיילס ב טופ גאן: מאבריק, שוחרר במאי 2022, קלי שיחקה בהייפ סביב בעלה. היא פרסמה סרטוני מלכודת צמא של השחקן ל-TikTok לאחר שמעריצים היו אובססיביים לסצנות המקסימות, הסקסיות ולעיתים ללא חולצה שלו בסרט.

"הישאר מזיע, תישאר לרקוד," קליג רשם קטע של מיילס מנענע את ירכיו כשהוא לובש חולצה ספוגת זיעה, והוסיף, "#tellertok."

"מתי נקבל יותר תוכן של קליג?" מעריץ אחד הגיב, ועל כך השיבה הדוגמנית עם תמונה של מיילס מחזיק אותה בזמן על הסט של אקדח עליון.

בתגובה, ה צְלִיפַת הַשׁוֹט הכוכב שיבח את השימוש של אשתו במדיה החברתית כדי לקדם את הסרט "ברצינות".

"אני חושב שזה דור שלאנשים יש תלונות כלפיו. … הם חושבים שהם פשוט, כמו, צרכנים [with] טווחי תשומת לב מהירים מאוד", אמר על Gen-Xers ב-TikTok בראיון עם E! חֲדָשׁוֹת ביוני 2022.

בנוסף לשיתוף סרטונים שובבים ללא חולצה של בעלה מאז יציאת הסרט, קליג מפרסמת קטעים מהחיים המשותפים שלהם, כמו גם סרטונים של מיילס שר, רוקד ומנגן בגיטרה. אבל בעוד שקלי היה פעיל ברשתות החברתיות, למיילס, מצדו, אין נוכחות דיגיטלית פעילה במיוחד.

"יש לי טוויטר," הוא הסביר. "אני משתמש בזה בעיקר למקורות חדשות מדי פעם כדי לצייץ משהו. אבל אני משתמש בו בעיקר כצרכן, לא כפלטפורמה".

באשר לפעילות המדיה החברתית של קליג, אמר מיילס, "אשתי פשוט נהנתה עם זה כי ברור שהיא אוהבת אותי יותר מכל אחד."קישור מקור