מי זה קנת פטי? הכירו את בעלה החדש של ניקי מינאז'

היא אשת משפחה! ניקי מינאג התחתנה עם אהבת חייה, קנת "גן חיות" פטי, ב-21 באוקטובר 2019, לאחר שנה ביחד. פחות מ-365 ימים לאחר מכן, בני הזוג קיבלו בברכה את לידת ילדם הראשון, Us Weekly אושר ביום חמישי, 1 באוקטובר. ניקי הכריזה לראשונה על החדשות המרגשות שלה באינסטגרם ביולי, שם היא שיתף תמונה של הבטן ההריונית שלה. אבל איך בדיוק נפגשו קנת וניקי? המשך לגלול כדי ללמוד עוד עליו!

קנת וניקי נפגשו כשהיו צעירים יותר

ניקי הכירה את קנת כשהם גדלו בניו יורק. "פגשתי את בעלי כשהייתי בת 17 בקווינס / אם אתה אוהב את זה, עזוב את זה, עכשיו אני יודע מה זה אומר / בזמן שהוא היה בצפון בשביל גוף / גיפשתי את כולם וזכיתי להכרה בזכות הגוף שלי", היא ראפ על השיר שלה "Zanies and Fools". בפברואר 2019, ניקי הודתה שיש הרבה היסטוריה בין הזוג. "הוא מכיר אותי מאז שהייתי בת 14", היא אמרה בתוכנית האירוח שלה Apple Beats1, "Queen Radio". "יש רמה אחרת של תשוקה וידידות איתו."

במהלך אחד הפרקים של התוכנית שלה, ניקי גם נזכרה בתקופה שבה קנת נקלע לריב עם החבר לשעבר שלה כשהיו בשנות העשרה שלהם. "אמרתי שתהיה נחמד, אמרתי שאנחנו לא מנצחים את האנשים", אמרה באוגוסט. "זו הייתה האהבה הראשונה שלי, מותק. אתה צריך לעצור. זה היה כמה שנים לתוך מערכת היחסים, זו הסיבה שהבהרתי את זה. אני חושב שהייתי בשנה האחרונה ללימודים כשראית אותי בתחנת האוטובוס, מזיע אותי, אבל אז החיים שלנו פשוט קיבלו תפניות אחרות לגמרי".

באדיבות ניקי מינאז'/אינסטגרם

הזוג הציג לראשונה את מערכת היחסים שלהם בדצמבר 2018

היפהפייה הברונטית העלתה שתי תמונות שלה עם הגבר שלה במהלך טיול בטורקס ובקאיקוס בדצמבר 2018. "האם אי פעם יצאת מהעיר ההיא שבה שום דבר לא קורה? … זה לא סוד … ששנינו … נגמר הזמן," היא כתבה את התמונות. בתמונה אחרת היא צילמה סלפי במראה עם היפה שלה. "אה, הם רוצים לדבר? בואו ניתן להם על מה לדבר. *קול שאניה*", כתבה.

בני הזוג קיבלו את רישיון הנישואין שלהם ביוני 2019

ובכן, הם קיבלו את רישיון הנישואין הראשון שלהם. הם קיבלו את השני שלהם באוגוסט 2019. המועמד לגראמי חשף את התקלה שלהם בפעם הראשונה כשלא הלכו במעבר מהר מספיק. "עדיין היינו צריכים לאסוף אותו, ואני נסעתי, עד שחזרתי, היינו צריכים לחדש אותו שוב", אמרה ב-12 באוגוסט 2019. "מאותו זמן, יש לך 90 יום להתחתן. זה היה לפני שבוע בערך, אז עכשיו יש לי בערך 80 יום".

ניקי הסבירה שהטקס הראשון שלהם יהיה קטן, אבל תהיה להם מסיבה גדולה יותר בהמשך הקו. "אני צריך לעבוד על האלבום שלי, ויש לי הרבה במה להתמקד שאני לא רוצה לעשות את החתונה הגדולה עכשיו. אנחנו נעשה את החתונה הגדולה מאוחר יותר", אמרה. "אני אתחתן לפני יציאת האלבום שלי, אבל אעשה את החתונה שלי אחרי שהאלבום ייצא. לפני שיגמרו 90 הימים, כן, אני אתחתן".

קנת פטי לובש ג'ינס וטי שירט עם ניקי מינאז' בשמלה שחורה
באדיבות ניקי מינאז'/אינסטגרם

ניקי מדברת על תינוקות כבר זמן מה

הם היו נשואים רק ליום אחד כשניקי רמזה לראשונה שהיא רוצה להקים משפחה. "למען הפרוטוקול: זה היה תה קר בכוס הלובסטריטה", כתבה ביוני. "לא נצרך אלכוהול בהכנת הדייט שלנו לארוחת הערב." המעריצים שיערו שלניקי אולי יש לחמנייה בתנור כשהיא רפרפה, "הוא הקלייד לבוני שלי, עומד ללכת במעבר ולהיות אמא", בשירה שלה "זאניס וטיפשים".

בספטמבר 2019, היא אמרה שהיא "פורשת" כדי שתוכל "להקים משפחה" – ולמרות שהיא עדיין במשחק המוזיקה, נראה שהיא הייתה רצינית לגבי המטרה הזו. בפברואר 2020, היא וקנת עוררו שמועות על הריון כאשר מעריצים שמו לב שהוא לא יכול להפסיק לשפשף את בטנה. בזמנו, היא שיחקה את זה, אבל עכשיו נראה שהיא באמת הייתה בהריון. ב-20 ביולי היא שיתפה תמונה של הבטן ההריונית שלה באינסטגרם, ואישרה כי תינוקת ברב בדרך. "Preggers," היא כתבה את הצילום בלב צהוב.

בעוד שניקי שיתפה תמונות של בנם ברשתות החברתיות, היא עדיין לא חשפה את שמו.

קנת הוא עבריין מין רשום והורשע בהריגה

קנת הוא עבריין מין רשום ברמה שתיים בניו יורק, והוא הורשע בסעיף אחד של אונס מדרגה ראשונה. קנת נעצר ב-16 בספטמבר, 1994, על ידי יחידת עברייני המין של משטרת ניו יורק, בגין "מגע מיני" עם אישה בת 16, על פי תיקים של מחלקת שירותי המשפט הפלילי של מדינת ניו יורק שהושגו על ידי רדאר אונליין. בנוסף, קנת הודה באשמה בהריגה ב-2006 לאחר שירה באדם בשם למונט רובינסון ב-2002. הוא ישב שבע שנים בכלא ושוחרר ב-2013.

אבל הראפר של "מגאטרון" דבק בגבר שלה לאורך כל זה. "הוא היה בן 15, היא הייתה בת 16… במערכת יחסים. אבל בחייך, אינטרנט. כולכם לא יכולים לנהל את חיי. כולכם לא יכולים אפילו לנהל את החיים שלכם. תודה לך, בוז", כתבה בדצמבר 2018.

ניקי מינאז' לובשת שמלה אדומה עם קנת פטי
באדיבות ניקי מינאז'/אינסטגרם

עם זאת, הצרות המשפטיות לא הסתיימו שם. ב-4 במרץ 2020, הוא היה נעצר על אי רישום כעבריין מין בקליפורניה לאחר שעבר. קנת עבר לקליפורניה ביולי 2019. לאחר עצירת תנועה בנובמבר 2019, הוא נעצר ושוחרר והתמודד עם אישומים ממשרד התובע המחוזי של מחוז לוס אנג'לס, אישר In Touch. לאחר שחלפו חודשים והוא עדיין לא נרשם, הוא הועמד לדין על ידי התובעים הפדרליים ב-25 בפברואר 2020.

מאוחר יותר במרץ, הוא סוף סוף הצטרף למרשם עברייני המין בקליפורניה לאחר שהסגיר את עצמו. מקור סיפר ל-In Touch שהוא הודה בחוסר אשם והפקיד ערבות של 100,000 דולר, בעוד E! מדווח שתאריך בית המשפט שלו נקבע ל-28 באפריל. עם זאת, הממשלה הפדרלית דחפה לדחות עקב התפרצות נגיף הקורונה.

ואז בספטמבר 2021, קנת הודה באשמה במהלך שימוע וירטואלי.

ביולי 2022, קנת נידון לשלוש שנות מאסר על תנאי ושנת מעצר בבית לאור מעצרו במרץ 2020.

ניקי התמודדה עם צרות משפטיות הקשורות לקנת

באוגוסט 2021, ניקי הסתבכה בסוגיות המשפטיות של קנת, כאשר קורבן האונס לכאורה שלו, ג'ניפר האו, הגישה תביעה נגד בני הזוג. התלונה טענה שניקי וקנת ניסו להשתמש בכספם ובמעמדם כדי לאיים עליה לקבל בחזרה את האשמות האונס שלה. היא גם טענה שהראפר "טוסה" התקשר אליה כדי לבקש ממנה לשנות את הסיפור שלה והציע לה 20,000 דולר כדי לחתום על הצהרה מוכנה שביטלה את ההאשמות.

"כתוצאה ישירה ממעשיהם של הנתבעת מינאז' והנתבעת פטי, לתובעת הייתה טראומה כל חייה", נכתב בתביעה. "התובע מעולם לא חש בטוח מאז שנאנס על ידי הנתבע".

התביעה בוטלה מאוחר יותר בינואר 2022.

מִינִי התעללות:

אם אתה או מישהו שאתה מכיר היית מִינִימנוצלת לרעה, התקשר ל לאומי מִינִי תקיפה קו חם בטלפון 1-800-656-HOPE (4673). איש צוות מיומן יספק תמיכה סודית, נטולת שיפוט, כמו גם משאבים מקומיים כדי לסייע בריפוי, החלמה ועוד.קישור מקור