מי זה שון רובינסון? '90 יום ארוס' Tell-All, 'Bares All' מארח

מי זה שון רובינסון? אישיות התקשורת הייתה המארח של ארוס בן 90 יום מבצעים מיוחדים מאז 2016 לאחר סיום עונה 4, שהשתלטו על CNN אריקה היל. היא גם הפכה לדמות קבועה יותר ב- ארוס בן 90 יום היקום כאשר הוכרז שהיא תארח סדרה משלה, Discovery+'s יום 90: חשוף הכל. המשך לגלול למטה כדי לגלות עוד על שון רובינסון!

MediaPunch/Shutterstock

לשון רובינסון יש קריירה מוצלחת

הקריירה של שון בתקשורת החלה לאחר שסיימה את לימודיה במכללת ספלמן באטלנטה. היא המשיכה לעבוד כעוגן וככתבת במיאמי ובטקסס לפני שנחתה הופעה כמארחת של גישה להוליווד מ-1999 עד 2015.

היא זכתה בפרס אמי עבור הסיקור החי שלה של לילה גדול בהארלם עבור היכל התהילה של הספורט והבידור השחור.

בשנת 2009, שון הפכה לסופרת כשהוציאה את ספרה, בדיוק כמו שאני: נשים מהוללות חולקות עצות כנות עם הבנות של היום לגבי מה שנדרש כדי להאמין בעצמך.

יש לה גם קריירת משחק והופיעה במספר סרטים ותוכניות טלוויזיה כמו ברוס הגדול מכולם, ד"ר דוליטל 2, חוק וסדר: כוונה פלילית, נָזִיר, כולם שונאים את כריס, קָסוּם, ימי חיינוו המשפחה הגאה.

בין שאר מאמצי הקריירה שלה, שון היא גם פילנתרופית. היא המייסדת של The SHAUN Foundation for Girls, המשקיעה בארגונים המעצימים נערות מוחלשות בתחומי STEM, בריאות, אומנות, אחדות ושכונות. שון גם זוכה בפרס היופי האמיתי הראשון של DOVE כמודל לחיקוי שעוזר לבנות להרגיש יותר בנוח בעור שלהן.

בן כמה שון רובינסון?

ילידת דטרויט נולדה ב-12 ביולי 1962, מה שאומר שהיא בת 60 היום.

מה השווי הנקי של שון רובינסון?

אחרי שנהנית קריירה של יותר משני עשורים, שון הרוויח שווי נקי מרשים של 2 מיליון דולר, לפי שווי נקי של סלבריטי.

איזה עוד ארוס בן 90 יום תוכניות האם שון רובינסון מארח?

בשנת 2020, שון הפכה להיות חלק קבוע בזיכיון כאשר חתמה על הספין-אוף של Discovery+. יום 90: חשוף הכל.

"זה החלל שבו אנחנו מראים לך כל דבר שלא יכולנו להראות לך בטלוויזיה הרגילה", התפרץ שון על הסדרה בראיון עם בידור הערב בדצמבר 2020. "יש כל כך הרבה דברים – וידאו, עימותים מסוימים, שפה, חלקי גוף – שאנחנו לא יכולים להראות לך בטלוויזיה רגילה, אבל אנחנו יכולים להראות אותם כאן. חשוף הכל זה בעצם זה – אנחנו לוקחים הכל, ולא שהם נשארו על רצפת חדר החיתוך, החלקים האלה ממש עסיסיים, אבל בגלל הכללים, לא יכולנו להראות לך שם. כאן, אנחנו יכולים להראות לך הכל, אז חשוף הכל הוא הכותרת המושלמת לתוכנית הזו."

מאז, שון אירח מבצעים מיוחדים לכל ארוס בן 90 יום ספינאופים כולל ארוס 90 ימים: באושר ועושר?, ארוס 90 ימים: הדרך אחרת, 90 יום: חיי הרווקות.

קישור מקור