מי ירה בצ'יין פלויד?  זהות היורה

מי ירה בצ'יין פלויד? זהות היורה

אמא נוער OG אלום צ'יין פלויד נפתחה על חוויה טראומטית בה היא ובעלה זאק דייויס נסעו עם ילדיהם בלוס אנג'לס כאשר חמוש פתח באש על רכבם. המשיכו לקרוא לכל מה שאנחנו יודעים על היורה.

מה קרה לצ'יין פלויד וזאק דיוויס?

"אנחנו רק רוכבים והמוזיקה התנגנה", אמר זאק במהלך פרק הבכורה של אמא מתבגרת: הפרק הבא בספטמבר 2022. "זה היה יום מכוניות רגיל, וצ'י מסתכל עליי ואומר, 'מה זה?' זו הייתה קרן ירוקה על הפנים שלי".

כוכב MTV – שחולק את הבת ריידר עם האקס קורי וורטון והבן אייס עם בעלה – המשיכו ואמרו שזה נס שכולם שרדו את התקרית.

"אלוהים ממש כיסה אותנו באותו יום כי כל שוטר שהיה שם אמר שהוא לא מבין איך כולנו חיים", אמר צ'יין. "הייתי צריך לצבוט את עצמי כדי לוודא שאני מבין שאני חי".

בעוד שהמשפחה בת הארבע מרגישה בת מזל שהיא בחיים, צ'יין גם פתחה על כך שהניסיון כולו לא היה "הוגן".

"אני מרגישה שהוא לא הרג אותנו, אבל הוא לקח מאיתנו כל כך הרבה", הוסיפה. "אני לא מבין למה אנחנו צריכים לעבור את זה. אני לא מבין למה הילדים צריכים לעבור את זה".

מי ירה בצ'יין פלויד?

צ'יין וזך חשפו כי לאחר שראו את הקרן הירוקה מהבהבת על פניו, שניהם הסתובבו ומיד זיהו את האיש האוחז באקדח.

"זה היה מישהו ששנינו הכרנו", טען זאק. "הוא היה כאן בבית של צ'י. יש תמונות איתו, ופתאום מתחילים לשמוע יריות. הוא פגע במכונית 13 פעמים והתנגשנו בחלק האחורי של פריוס. זו הייתה ההרגשה הכי גרועה בעולם".

בעוד שזהות היורה טרם נחשפה והזוג נמצא כעת בעיצומו של מאבק בית משפט נגד האיש, החלו להסתחרר שמועות שייתכן שהזוג מקליפורניה השלים את כל מסע הרייטינג.

"זה כל הזמן מגיע לידיעתי שיש הרבה דברים שנאמרים על התקרית שהיינו מעורבים בה. אז בוא נעשה כמה דברים ברורים", כתב זאק על פי הדיווחים דרך ה-Instagram Story שלו, על פי תמונות מסך שפרסמו Teen Mom Chatter's חשבון אינסטגרם. "זה קרה. הרבה פשעים עוברים בלוס אנג'לס שלא מגיעים לחדשות. צ'י ואני לעולם לא נמציא את הסיפור הדרמטי הזה בשביל רייטינג, לקח לנו שנה אפילו להיות מסוגלים לדבר בפומבי על מה שעברנו. זה היה מעשה חסר טעם ולגור בלוס אנג'לס זה לא נדיר".

"תפסיקו עם הנרטיב שזה היה חבר או תצדיקו את מה שעברנו כי יש לי עבר", הוא המשיך ושיתף תמונה של ב.מ.וו X6 הלבנה שלהם עם חורי כדורים. "אין לזה קשר אפס. זה עדיין מקרה פעיל ולכן אנחנו לא יכולים לתת פרטים".קישור מקור