מסורות חג משפחת דוגר המוזרות ביותר: תמונות חג המולד

מסורות חג משפחת דוגר המוזרות ביותר: תמונות חג המולד

כשזה מגיע ל חגיםה משפחת דוגר בהחלט יש דרך משלהם לעשות דברים.

ה דוגרס הם הוגנים שמרני ומאוד דָתִיאז הגיוני שהאמונות שלהם מתורגמות לטיפול בהם חַג הַמוֹלָד בצורה ייחודית מסורות חג החג שלהם בהחלט קצת יוצאות דופן.

בתור התחלה, הכוכבים לשעבר של סומך על לא משתתפים במסורת סנטה. למרבה המזל, שכן כולם לומד מהביתהילדים מעולם לא היו צריכים לדאוג שיעבירו בטעות את החדשות לחבריהם לכיתה.

עוד ב-2013, אטריארך מישל דוגר הסבירו מדוע בחרו לא לכלול את הגבר העליז בחליפה אדומה גדולה בחגיגות שלהם. "בתחילת נישואינו, ג'ים בוב [Duggar] ובאמת רציתי להתמקד במשמעות האמיתית של חג המולד. ולכן, לא התמקדנו בסנטה," היא שיתפה ב-a TLC פוסט בבלוג בזמנו. "הרחקנו את הרעיון הזה מכל החגיגה, הסברנו לילדים מיהו סנטה מבחינה היסטורית, אבל התמקדנו במעשיו הטובים ובשירות שלו לילדים. אנחנו מספרים להם על האדם האמיתי של ניקולס הקדוש, אבל לא עושים אותו סנסציוני".

עם זאת, מכיוון שהילדים הגדולים של ההורים המשיכו להקים משפחות משלהם, נראה שהמדיניות שלהם לגבי סנטה נרגעה מעט. במהלך חגיגת חג המולד שלהם בשנת 2021, יאנה דוגר משותף א וִידֵאוֹ זה הראה מישהו לבוש כמו סנט ניק מבדר מבקרים ברקע.

בשנת 2016, ג'סה דוגר הראה עד כמה בוקר חג המולד קדחתני בבית דוגאר יכול להיות. "כשהם אומרים 'תהיה כאן ב-7 בבוקר בשביל מתנות!' חייבים לעמוד בלוח הזמנים אם אנחנו מתכוונים להגיע לכנסייה בזמן… #RunningOnDuggarTime", היא כתבה את הקליפ באינסטגרם שהראה את כל הילדים מזמזמים מסביב.

"כן, נראה שכולם מוכנים לחג המולד במקום הזה", אמא לארבעה, חולקת ילדים ספורג'ון, הנרי, קִיסוֹס ו שָׁרָך עם בַּעַל בן סיוואלד, אמר. "כל האורות כבויים. בן ואני מדליקים את כל האורות. זו הדרך שבה אנחנו מתגלגלים".

בעוד שלדוגארים אולי יש יותר אחים ואחיות מהאדם הממוצע, יום חג המולד שלהם הוא בדיוק כמו של כל אחד אחר. (אה, בערך). הם קונים מתנות אחד לשני ופותחים אותן – זה רק עשוי לקחת קטן יותר מהמשפחה שלך.

המשיכו לגלול כדי ללמוד עוד על מסורות החגים המוזרות של משפחת דוגר.קישור מקור