מסיבת בריכת הקיץ החדשה החדשה מושקת ב- Wet Republic

בוא ניקח זה עד פרדייז סיטי! הספירה לאחור לקיץ מתחילה רשמית. כשהטמפרטורות מתחממות, יש נקודה חמה אחת שבהחלט נלך אליה – Wet Republic ב-MGM גרנד לאס וגאס. השנה, מועדון היום למבוגרים בלבד עורך מסיבת בריכה חדשה ושבועית בשם Paradise City. עם תקליטנים בעלי שם עולמי, האירוע האפי הזה משתלט על Wet Republic בכל יום ראשון החל מסוף השבוע של יום הזיכרון. זה יום הכיף האולטימטיבי של יום ראשון!

בהשראת הצלילים של גלי סינת', Paradise City מפגיש כמה מהשמות הגדולים בתעשיית המוזיקה לחוויית בידור מדהימה. DJ אגדי Kaskade מתחילה את כותרת סדרת הקיץ ב-29 במאי, ואחריה אאוקי סטיב ו אפרוג'ק בהמשך העונה. אֲפִילוּ חוף ג'רזישל DJ Pauly D ו ליל ג'ון יופיע! אתה לא רוצה לפספס את החגיגה עטורת הכוכבים הזו.

רפובליקה רטובה

נחשב לאחד מיעדי הבכורה של וגאס בשעות היום, ווט ריפבליק הוא מקום גדול מהחיים המעוטר במיטות יום, בונגלוס וביתנים – וכמובן בריכות מרובות להתקרר בהן. מעתה ועד 4 בספטמבר, הטרקלין היוקרתי הזה משתנה לתוך גן עדן של סאות' ביץ' עם עצי דקל ורודים ודוכן די ג'יי מופלא. חובבי המסיבות של פרדייז סיטי יכולים לצפות לקוקטיילים וההצעות הקולינריות המיוחדות של Wet Republic, יחד עם שירות בקבוקים מובחר. לא תרצו לפספס את זה!

בריכה-מסיבה-רפובליקה רטובה
רפובליקה רטובה

קישור מקור