מסיבת יום הולדת 18 של 'חלום' של חנה גוסלין: תמונות, פרטים

כולם מבוגרים! חנה גוסלין חגג את חגיגות ה-18 במסיבת יום הולדת "חלומית", ה ג'ון וקייט פלוס 8 אלום מספר באופן בלעדי בקשר.

ילידת פנסילבניה הייתה מפונקת על ידי אביה, ג'ון גוסלין, ליום הגדול. "אבא שלי השיג לי רולס רויס ​​מהודרת לערב, והרגשתי ממש מיוחדת", מתמוגגת האנה, שהקימה קו יופי משלה בשם Gosselin Girl. "החברים שלי לא יכלו לתמוך בי יותר, והרגשתי בר מזל שהצלחתי לחלוק איתם את כל המוצרים החדשים והמדהימים שלי".

רובין רוסלנד

זה היה יום ההולדת של האנה, אבל היא הפתיעה את ארבעת החברים הכי טובים שלה עם "אמנדה אורסו תיק ספוג סלבריטאים עם כל המוצרים שלי" בזמן שהם חגגו ב-Sugar Factory בסאות' ביץ' מיאמי. "כולם ממש התרגשו!" היא מוסיפה.

מסיבת יום הולדת 18 של 'חלום' של חנה גוסלין: תמונות, פרטים
רובין רוסלנד

חנה מציינת ש"הדבר היחיד שהיה חסר" מהיום הגדול שלה היו האחים שלה, שלא יכלו להצטרף לחגיגות. האנה היא אחת מג'ון ואשתו לשעבר קייט גוסליןהמששים של יחד עם אלכסיס, אדן, קולין, לאה וג'ואל. הזוג לשעבר חולק גם את התאומות מאדי וקארה בנות ה-21.

"הלוואי שהם היו יכולים להיות איתי כדי שכולנו נוכל לחגוג את גיל 18 ביחד", אומרת האנה על אחיה. "היה כיף להראות להם את קו המוצרים החדש שלי. אני יודע שהם יהיו ממש גאים בי!"

בסך הכל, האנה הייתה "כל כך נרגשת" להגיע לגיל 18. "ממש ספרתי את הימים לאחור", מודה כוכבת הריאליטי, שעברה לגור עם אביה ב-2018. "למרבה הצער, אני חושב שעדיין יהיו לי אותם חוקי בית, אבל אני רשמית מבוגר!"

למרות שכוכבת הריאליטי לשעבר עדיין נערה, היא מפלסת דרכה משלה עם השקת Gosselin Girl. לאחר ש"התמודדה עם עור בעייתי" בעבר והתקשתה למצוא מוצרים ש"עבדו טוב", היא החליטה להכין בעצמה.

"תמיד כיבדתי נשים צעירות שמפתחות עסק משלהן עם מטרה", מסבירה חנה. "התחלת הקו הזה אפשרה לי למצוא את מה שהכי מתאים לי ולעזור לאחרים. התחלתי בבחירת כל המוצרים האהובים עלי ולאחר מכן ריחות. עכשיו, זה התרחב והפך אותו לעסק מדהים באמת. הצלחתי להוסיף פצצות רחצה, סמימי פנים ריחניים טעימים וסרום – ובקרוב יהיו לי נרות!"

היזם קיבל השראה מ סלינה גומזשל Rare Beauty, והיא מקווה "לעשות שינוי" כמו זמרת "Wolves".

"היא מתמקדת בקבלה עצמית ובבריאות נפשית, שהיא כל כך חשובה בעולם שלנו היום", אומרת חנה. "התחלתי בכך שהבטחתי שכל המוצרים שלי יהיו טבעוניים וללא אכזריות."קישור מקור