כוכב '90 יום ארוס' הספר של ג'יי סמית' מייקל בולטימור מבוקש לאחר ירי קטלני של הבעלים קנדל קוק

מעצר מייקל אנתוני בולטימור, מוגשוט

ארוס בן 90 יום אלום מייקל אנתוני בולטימור נעצר בדיווי, פלורידה, עיירה במחוז ברוורד, בגין פגיעה ביום שישי, 13 בינואר, בקשר יכול לאשר. בנוסף, הוא הואשם בהחזקת פנטניל ומריחואנה בכוונה למכור, וכן בהחזקת והצגה של נשק חם ומתן זיהוי מזויף לרשויות החוק.

על פי מסמכי בית המשפט שהגיעו לידי בקשרבולטימור, בן 44, נעצר בגין "מגע או פגיעה/סוללה" אך היה מבוקש בקשר לרצח ב-2021 של בעל המספרה GQ, קנדל קוק.

"אני רוצה להודות לשוטרים בדווי, פלורידה על חריצותם לעצור את הנמלט", מנהל שירות המרשלים של ארה"ב רונלד ל. דייויס אמר בהצהרה, לפי NBC 6. "אני גם מאוד מעריך את המאמצים של השותפים שלנו במחוז קמברלנד שעבדו על המקרה הזה. אני מקווה שלכידתו תביא קצת תחושת הקלה ונחמה למשפחות הקורבנות שלו".

לשעבר ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? הכוכב היה ברשימת 15 המבוקשים של המארשל האמריקאי מאז יוני 2022, על פי ידיעה לתקשורת.

המשיכו לקרוא כדי ללמוד את כל מה שאנחנו יודעים על בולטימור ומעצרו.

ארוס/יוטיוב ל-90 יום

באיזו עונה של '90 יום ארוס' היה מייקל בולטימור?

האישיות לשעבר של TLC כיכבה בעונה 4 של באושר ועושר? ששודרה בשנת 2019. הוא וקוק הופיעו יחד בתוכנית לאורך כל העונה.

על המסך נראה כי לשניים יש ידידות קרובה. בולטימור וקוק היו ידועים כמי שהודיעו אשלי מרטסון שבעלה דאז, ג'יי סמית'בגד בה עם אישה אחרת בחדר השירותים של המספרה.

למה מייקל בולטימור של ארוס 90 הימים היה נמלט?

ב-22 במאי 2021, בולטימור לכאורה ירה בקוק מספר פעמים, ואז פתח באש אנתוני ווייט במספרה בערך בשעה 19:30 קוק מת בזירה אך ווייט שרד, לפי הודעה לעיתונות ממשטרת קרלייל, פנסילבניה.

ביולי 2021, אמר קצין המידע הציבורי של משטרת קרלייל בקשר שבאותו זמן, בולטימור "עדיין לא במעצר, ושם [was] חיפוש פעיל אחריו".

ביוני 2022, המארשלים של ארה"ב הוסיפו את כוכב הריאליטי לשעבר לרשימת 15 המבוקשים שלו. פרס עבור מידע שהוביל ללכידתו של בולטימור הוגדל ל-25,000 דולר באותה עת לאחר שנקבע בעבר על 7,000 דולר. הלשכה לאלכוהול, טבק, כלי נשק וחומרי נפץ הציעה גם פרס של עד 10,000 דולר, ו-Cumberland County Crime Stoppers הציע 2,000 דולר. בולטימור נחשב "חמוש ומסוכן", והרשויות מייעצות כי "אין לפנות אליו.

"מייקל בולטימור מהווה איום רציני על הקהילה", אמר דייוויס בהצהרה, לפי מרשל אמריקאי ידיעה לתקשורת בזמן. "על ידי הצבתו ברשימת 15 המבוקשים ביותר, הפכנו את לכידתו בראש סדר העדיפויות של שירות המרשלים האמריקאי".

קישור מקור