מעריצים חושבים שקים מנסה לגרום לפיט לקנא על היכרויות עם EmRata

איכס! מעריצים חושבים קים קרדשיאן מנסה לעשות החבר לשעבר פיט דיווידסון מקנא כמוהו ממשיך הלאה מהרומן הסוער שלהם עם אמילי רטאייקאוסקי.

ספקולציות החלו ביום חמישי, 17 בנובמבר, לאחר שמייסד סקימס, בן 42, שיתף פוסט באינסטגרם שלה מתחזה לצד זר פרחים גדול מדי. קים שיחקה בעצבנות וכתבה את התמונות של המדיה החברתית עם אימוג'י ורדים. עם זאת, מדור התגובות השתולל עם אנשים שטענו שהיא שלחה אותם לעצמה.

"ובכן ממי הם?" שאל מגיב אחד. "היא מנסה לגרום לזה להיראות כאילו היא עברה [sic] בתגובה לפיט אבל כנראה שהן אחיות שלה", ענה משתמש אחר במדיה החברתית.

אדם שלישי העלה השערות שמדובר בתמונות ישנות מכיוון ש"הקישוטים שלה ליל כל הקדושים עדיין עומדים". הם הוסיפו, "פיט פרסם אתמול את מערכת היחסים החדשה שלו".

קים ופיט, 29, יצאו במשך כמעט תשעה חודשים לאחר שנפגשו על הסט של סאטרדיי נייט לייב באוקטובר 2021. במהלך הזמן שלהם יחד, פיט צעדו על השטיח האדום עם קים בהזדמנויות שונות, ואפילו הופיע נדיר בתוכנית הריאליטי Hulu של משפחתה, הקרדשיאנס. עם זאת, אשת העסקים והקומיקאית "פיצול ידידותי" באוגוסטמקורות מרובים אישרו סגנון חיים בזמן.

AFF-USA/Shutterstock

בעוד קים שמרה את הרומנים שלה מחוץ לעיני הציבור, נראה שפיט המשיך מאז עם EmRata, 31. מוקדם יותר החודש, ניצוצות החלו לעוף בין מלך סטטן איילנד כוכב ו הגוף שלי המחבר כמעריצים הבחינו בהם מתפנקים בזמן שהם נהנים לילה דייט לכאורה בברוקלין. אמילי הוא "בהחלט לתוך" פיט, מקור בלעדי סיפר סגנון חיים בזמן.

"הם נצפו בארוחת ערב רומנטית ביחד", הוסיף מקורב. "הם נפגשו דרך חברים משותפים מאז שהם מטיילים באותם מעגלים בניו יורק."

ב-16 בנובמבר, הצמד נצפה מחובק בעיר ניו יורק בעקבות מה שנראה כעוד ערב דייט.

למרות שמערכת היחסים המתהווה שלהם "יצאה החוצה", אמילי "מקווה שהם יכולים לעוף קצת מתחת לרדאר."

כשהחדשות של פיט ואמילי התפרסמו, ביום שני, 15 בנובמבר, המעריצים היו משוכנעים בכך קים הצללה את פיט באמצעות TikTok. בזמן שנראה שהסרטון נמחק, כוכבת הריאליטי שרה עם אריאנה גרנדה"Santa Tell Me" של לצד בתה הבכורה, צפון מערב. גם קים וגם אריאנה יצאו עם פיט בעבר, מה שהוביל לשמועות צל.

בעוד קים ופיט היו לוהטים וכבדים במשך כמה חודשים, הוא והזמרת "Thank U Next", בת 29, קיבלו מאורס ביוני 2018. הם נפרדו עד אוקטובר של אותה שנה, ומאז אריאנה נפרדה בעל נשוי דלטון גומז. הם קשרו את הקשר בטקס קטן במאי 2021 בביתה במונטסיטו.קישור מקור