מעריצים טורקים את המנוי בתשלום של כריסטין

מעריצים טורקים את המנוי בתשלום של כריסטין

קרא! נשות אחות כוכב כריסטין בראון נפגעה על ידי מעריצים על קידום מנוי בתשלום לצפייה בתוכן שלה, וחלקם טוענים שזה בלתי סביר.

ה בישול עם רק כריסטין כוכבת, בת 50, שיתפה סרטון מתוק דרך האינסטגרם שלה ביום שישי, 20 בינואר, בו היא הראתה את הבייגלה שהכינה בסרטון Live קודם.

"מה נבשל ביחד אחר כך?" כריסטין כתבה את הכיתוב הודעה. "עכשיו כשאני אומר, 'לחץ על הקישור למטה', מה שאני באמת מתכוון הוא ללחוץ על כפתור 'הירשם' בפרופיל שלי."

למרות שהסרטון שלה נשפך עם רק טוב מתוק ומלוח, אישיות ה-TLC עדיין התמודדה עם קצת תגובה לחיוב מנויים.

"אני תומך בך אבל לא יכול להרשות לעצמי עוד מנוי תמורת $4.99", הגיב אחד משתמשי המדיה החברתית. "אמממ ​​למה זה עולה לעשות מנוי?" אחר צלצל, ואדם נפרד הגיב, "כי למרבה הצער, הכל עניין של הכסף. גם צער ה-MLM. אני בהלם שאני לא רואה עוד הערות על כמה הפוכות לבריא חלק מהמזונות כל הזמן מקדמים את 'המשקה הבריא'. גלוטן אינו חלק מהשגת בריאות טובה. די ההפך."

מעריץ אחר שקל והוסיף כי "אין להם באמת מספיק כדי להירשם" יחד עם אימוג'י בוכה.

ההערות על המנוי בתשלום של כריסטין מגיעות רק ארבעה ימים לאחר עמיתתה נשות אחות costar מרי בראון התמודדה עם תגובה נגד אינספור מעריצים על קידום מפלט יקר בצימר שלה, ליזי'ס Heritage Inn.

לפי אתר האינטרנט של הפונדק, הריטריט יתקיים בין ה-16 בפברואר ל-19 בפברואר, והלקוחות יכולים לבחור בין שלוש חבילות בעלות של בין 4,000 ל-6,000 דולר.

"שֵׁשׁ. אלף?!!! דולר??!! מה לעזאזל זה יכול לכלול?!" אדם אחד הגיב תחת פוסט הווידאו של Meri באינסטגרם ב-17 בינואר. "לא הולך להוציא 6 אלף דולר כדי לבלות זמן נוסף עם מישהו שלא הייתי יוצא לתיבת הדואר שלי כדי לפגוש", צלצל אחר.

קמעונאית LuLaRoe, 52, ספגה אש בעבר על שהציעה מפלט יקר בצימר שלה. באוקטובר 2022, מספר משתמשי פייסבוק הזמינו את Meri על כך שהציעו חופשה דומה לחג ההודיה בעלות של בין 4,500 ל-$6,400, שתלוי אם לקוח רוצה "טיפול VIP או לא".

"וואו! התמחור הזה מטורף לחלוטין! איבדת רשמית את הכבוד שלי", הגיב אדם אחד מתחת לפוסט של מרי בפייסבוק באותו החודש. "אתה משתמש בכל סטטוס 'סלבריטי' שאתה צריך כדי לרמות אנשים מהמון [money]."

כריסטין ומרי חוו דרמה במהלך החודשים האחרונים בסדרת הריאליטי המצליחה שלהם. במהלך הבכורה של עונה 17 בספטמבר 2022, מעריצים צפו בפרידתה של כריסטין מבעלה לשעבר קודי בראון play out, שעליו הכריזו הזוג רשמית בנובמבר 2021. עד סוף העונה, נחשף כי דרכיהם של מרי וקודי, 54, נפרדו. קודי גם נפרד מאשתו השנייה ג'נל בראון, בקשר אושר באופן בלעדי בדצמבר 2022. האישה היחידה שיש לפוליגמיסט כעת היא רובין בראון.קישור מקור