מעריצי פמלה אנדרסון טורחים את אשתו של טומי לי בריטני פורלן

איכס. פמלה אנדרסוןבעלה לשעבר טומי ליאשתו של, בריטני פורלןזוכה לטריפה מצד מעריצים על סרטון בו היא לכאורה לעגה ל משמר המפרץ אלום.

בריטני, בת 36, העלתה מוקדם יותר השבוע סרטון שנמחק דרך TikTok, ובו "איפור Pam Pam של שנות ה-90" מסנן, שאמור לגרום למשתמש TikTok להיראות כמו המצב, 55.

"פאם אם אמות", היא כתבה מעל הקליפ. לאחר מכן כתבה בריטני את הפוסט, "בבקשה חברים, אני חייבת לעשות בדיחות ככה אני מתמודדת [sic]."

למרות שבריטני הסירה את הסרטון זמן קצר לאחר פרסום זה, אין ספור מעריצים שותף מחדש זה וקרא לה להצהרה שלה.

"זה כל כך מיותר", כתב אחד משתמשי TikTok את הסרטון שפורסם מחדש. "פאם לא הייתה אלא מכבדת אותה. זה כל כך לא מתבקש", צלצל אחר. "גם אם היא 'צוחקת' זה לא נותן לה את הזכות להגיד דברים נוראיים כאלה", כתב אדם שלישי. "לא רק יכול לפגוע ברגשותיה של פאם, אלא גם בילדים של טומי?"

באדיבות Tatyana Aliya/TikTok

אדם נפרד אפילו ציין כיצד בריטני כנראה הבינה את הטעות שלה, וציין, "היא מחקה את זה כל כך מהר, שראיתי את ההערות שאנשים ממש לא אהבו את זה."

כוכב המדיה החברתית ומייסד Mötley Crüe, בן 60, לא הגיבו לתגובת האוהדים.

לפני הסרטון שנמחק כעת, בריטני פנתה ל-TikTok כדי להודות למעריצים שלה שתמכו בה בעקבות הסרט התיעודי של נטפליקס של פמלה, פמלה, סיפור אהבהאשר שוחרר ביום שלישי, 31 בינואר.

"רק רציתי לבוא לכאן ולהודיע ​​לך שאני בסדר כי אני יודע שאנשים בדקו אותי, וזה ממש נחמד, ואני בסדר, אל תדאגי", אמרה בריטני ביום חמישי בפברואר. 2, וידאו. "אל תדאג לגבי האנשים שאומרים את כל הדברים המרושעים שהם אומרים… אני לא חי בעולם הזה."

בריטני וטומי התחתנו בפברואר 2019. יותר מעשרים שנה לפני כן, אמן "Kickstart My Heart" קשר את הקשר עם יליד קנדה בפברואר 1995 לאחר רומן סוער. שלוש שנים לאחר מכן, הם התגרשו בפברואר 1998. בני הזוג לשעבר חולקים שני בנים, ברנדון ודילן.

פאם וטומי ניהלו מערכת יחסים און-אוף בעקבות גירושיהם. עם זאת, לאחר שהתאחדו מחדש ב-2008, השניים נפרדו סופית עד 2010.

במהלך הופעה ב-25 בינואר ב- המופע של הווארד סטרןפמלה הביעה את תמיכתה בנישואים של טומי ובריטני.

"הוא נשוי ומאושר, והיא טובה אליו, ואני לגמרי תומכת בזה וחושבת שזה נהדר", אמרה. "אני מכבד את מערכת היחסים שלהם ו [am] פשוט שמח שהוא מאושר ויש לו מישהו בחייו".

קישור מקור