אוברי אודיי, פאולי ד

מערכת היחסים של אוברי אודיי עם בתו של פאולי ד': פרטים

נפתח. אוברי אודיי הייתה כנה לגבי מערכת היחסים שלה עם בתו של האקס שלה, פול "פול די" דל וקיו ג'וניור.במהלך ראיון בלעדי עם בקשר תוך כדי קידום הסינגל הקרוב שלה, "זוגות מטרות" – והיא התייחסה להערות שפולי אמר שהוא רוצה שהיא "מעולם לא פגשה את בתו", אמבלה.

"הוא אמר שבראיונות מרובים – שהוא יזהר בפעם הבאה ולעולם לא יהיה רשלני לגבי מי יפגוש אותה, כאילו שיחקתי תפקיד שלילי או לא תפקיד בחייה", אומרת אוברי, בת 38. בקשר, תוך התייחסות למילים בשיר החדש שלה. "ולעולם לא אכנס לפרטים על הקשר שלי עם ילד של גבר אחר עם מישהו אחר כי אני לא חושב שיש בזה יושרה."

האמנית לשעבר של דניטי קיין המשיכה והסבירה שהיא יכולה לתאר את המצב רק "דרך העדשה שלי והעיניים שלי בלבד", והוסיפה: "אהבתי את הילד הזה. היו הרבה דברים שלימדתי אותה והיו דרכים רבות שהפכתי אותה לבנאדם מסודר יותר כשהיא ואני היינו לבד מבלים ביחד. ומעולם לא ראיתי מישהו בוגד את האמת בצורה כל כך בוטה. זה היה מאוד פוגע ולא הגיע לי".

הזמרת "אהבת אותי כשאתה עוזבת" ציינה אז שהיא פנתה לתרופות מרשם – אמביין, במיוחד – כדרך לברוח מהכאב. "לקחתי את אמביאן וחזרתי לישון", היא מספרת על איך הגיבה להערותיה של פאולי. "זה מה שעשיתי עבור כמות טובה של COVID כי לא יכולתי לעשות שום דבר בלי לראות חוף ג'רזי על שלט חוצות מחוץ לביתי. הפכתי להיות תלוי ביכולת לברוח מהכאב כי זה היה כל כך כואב. הלב שלי נשבר כל כך עמוק שלא יכולתי לעשות כלום מלבד לקחת כדור, לקחת כדור וללכת לישון”.

Mediapunch/Shutterstock

אוברי מתייחסת למערכת היחסים הסוערת שלה ושל פאולי בסינגל החדש שלה, "Couple Goals" – שאמור לצאת ביום שני, 21 בנובמבר, יחד עם קליפ עירום מצונזר נלווה. הגרסה הלא מצונזרת תהיה זמינה ב-OnlyFans שלה באותו היום.

ה אקס על החוף אלום המשיכה ואמרה שהיא מקווה ששיתוף הסיפור שלה דרך המוזיקה שלה ייתן השראה לאחרים – לא משנה מה הם עוברים בחייהם. "הצלחתי למצוא את עצמי כי בגדתי בעצמי", מסביר אוברי. "הצלחתי להתקרב ליושרה כי פעלתי בלעדיה. הצלחתי להשתפר, אבל זה לקח זמן ובאמת פגעתי בגוף שלי עם תרופות כדי לברוח מהכאב".

היא ממשיכה, "הרבה אנשים לוקחים את אמביאן והרבה אנשים משתמשים בזה כדי לברוח. ואני רוצה להיות קול לאנשים האלה כי זה יכול להיות מאוד ממכר לצורך הבריחה הזו. נאלצתי לעבור לחלוטין לרפואה אלטרנטיבית כדי לשבור את הדפוס של הפארמה הגדולה וההשפעה שלה על מתן אפשרות לברוח. לקחתי הרבה תרופות כי מה שהוא עשה היה לרצוח את הנשמה שלי".

נציג של פאולי D לא הגיב מיד בקשרבקשתו של תגובה.

קישור מקור