האם אבי דוגר בהריון עם תינוק מספר 2?  ראה מדוע מעריצים חושבים שאשתו של ג'ון דיוויד מצפה

מצפה לתינוק מספר 2 עם ג'ון דוגר

מזל טוב! אבי דוגר בהריון ומצפה לתינוק מס' 2 עם בעלה ג'ון דוגר. ה סומך על אלום הודיעו על חדשות התינוק שלהם ביום ראשון, 8 במאי, תוך כדי חגיגת יום האם.

"לילדה הקטנה שקוראת לי אמא, ולילד הקטן שלנו שיבוא בסוף הקיץ, אני אוהב אותך לנצח!" אבי, 30, כיתוב an תמונה באינסטגרם על החשבון המשותף של בני הזוג, כשהיא מציגה את הבייבי-בול שלה כשהיא מחזיקה ידיים עם בתה, גרייס אנט דוגר.

חברים ומעריצים של הזוג TLC הציפו את ההערות כדי לחגוג את התוספת החדשה שלהם. "כל כך מתרגש בשבילכם!" להעלות את בייטס כוכב לוסון בייטס כתבתי. "מזל טוב!! כל כך שמח בשבילך," ג'וזי באלקה (לבית בייטס) פרץ.

ג'ון דיוויד, 32, ואבי, שנישאו בנובמבר 2018, קיבלו את בתם בינואר 2020.

ההודעה של צמד הריאליטי על התינוקת מספר 2 מגיעה כמעט שלושה חודשים לאחר שאבי עוררה ספקולציות שהיא בהריון. כמה מעריצים בעלי עיני נשר ב-Reddit שמו לב שבחשבון הפינטרסט של ילידת אוקלהומה יש לוח שכותרתו "ורוד או כחול", שאמה, שריל ברנטגם אחריו.

באותו זמן, אבי "אהב" מספר רעיונות להכרזת תינוקות. נראה היה שלבה היה קשור לנושא דבורת בומבוס עבור מקלחת אפשרית לתינוק, כי היא הצמידה פיניאטה שעליה היה כתוב "What Will Baby Bee" ורעיון לכרטיס הזמנה שבו נכתב, "ברוכים הבאים לכוורת הגדלה שלנו, שם ה" באזז' עוסק בשאלה האם בייבי סמית' תהיה 'דבור' בן או בת!"

באדיבות אבי דוגר/פינטרסט

למרות שהספקולציות התבררו כנכונות, זו לא הייתה הפעם הראשונה שבני הזוג עוררו שמועות על הריון. בנובמבר 2021, פוסט האינסטגרם הרומנטי של אבי לרגל יום נישואיהם בן שלוש שנים הרים גבות.

"זה היה יום נישואים שמח", היא כתבה סלפי חביב עם בעלה, וכמה עוקבים לקחו את ה"שמח" באותיות רישיות כאינדיקציה שמשהו אחר קורה

"החושים העכבישים של Duggar שלי מעקצצים", כתב אז משתמש נפרד של Reddit. "בהתבסס על לא יותר מאשר האותיות הגדולות בכיתוב, אני הולך לומר שהשניים האלה מצפים."

חדשות התינוק של ג'ון דיוויד ואבי הן לא הדבר היחיד שמשך תשומת לב עבור בני הזוג בחודשים האחרונים. בינואר, הבעל והאישה, שניהם טייסים, שברו את שתיקתם לאחר שג'ון דיוויד התרסק את מטוס הפייפר PA-30 שלו לתוך שדה של Waverly, טנסי, לאחר שנגמר לו הדלק ב-29 באוקטובר 2021, לפי דו"ח תאונה שהושג. על ידי בקשר.

"נחיתת חירום או כל סוג של התרסקות מטוס זה דבר מפחיד, אבל זה בדיוק מה שהטייסים מאומנים לו", כתבו השניים באמצעות אינסטגרם. "אנחנו כל כך אסירי תודה על הגנתו של אלוהים, מכיוון שכולנו הסתלקנו ללא פציעות כשזה קרה באוקטובר האחרון. אנחנו כל כך מעריכים את האהבה והאכפתיות שרבים כל כך הביעו כלפינו!"קישור מקור