מקלע קלי מטיח באנשים "לא בטוחים" שמצללים את "הסגנון" שלו

ביי, שונאים! מקלע קלי תקף את המבקרים של ה"סגנון" הייחודי שלו יום אחד לאחר שהציג את התלבושת והאיפור הנועזים שלו במהלך שבוע האופנה במילאנו ביום שלישי, 17 בינואר.

"אתה לא יכול להגיב על הסגנון שלי אם אין לך כזה", פרסם אמן "אימו גירל" (שם אמיתי קולסון בייקר), 32, לראשונה לטוויטר לפני ששיתף את הודעתו דרך אינסטגרם עם הכיתוב, "שמור את חוסר הביטחון שלך לעצמך ."

אלסנדרו ברמק/נורפוטו/שטרסטוק

המסר הנוקב של יליד יוסטון הגיע לאחר שהשתתף בתצוגת האופנה של דולצ'ה וגבאנה באיטליה. MGK לבשה חליפה כסופה שנוצצת עם דוגמה מורכבת לכל אורכה וחלק עליון מחוך. להשלמת המראה, אמנית "בלאדי ולנטיין" לבשה צללית נוצצת ואייליינר מכונף דרמטי מעוטר בתכשיטים. האביזרים שלו היו צעקניים באותה מידה וכללו טבעות אצבע מלאות, שרשרת יהלומים וצמיד חפתים.

"אני קורא לזה: אם ג'ולס מ הַרגָשָׁה טוֹבָה נסע למילאנו", הוא כתב את קרוסלת התמונות.

בעוד שמעריצים רבים התלהבו מהמראה העצבני שלו, וכינו אותו "חולני" והאיפור שלו "מהמם", לחלק מהאנשים היו דברים פחות נחמדים לומר.

"נה, זו לא אופנה", כתב אחד המשתמשים ומישהו אחר הוסיף, "פשוט לא, בכבוד."

מגיבים רבים אחרים הביעו שהם "פספסו" את ה-MGK "הישן" שלו כרטיסים ל-My Downfall עידן, בהתייחס לאלבומו מ-2020. "אני לא שונא את 'העידן החדש קלס', אבל קדימה, אחי", כתב עוקב, כשמגיב נפרד כתב, "במקום אלבום ראפ, אתה עושה את זה?"

MGK אוהב לשחק עם אופנה – בין אם הוא על הבמה או על שטיח אדום.

"אופנה ומוזיקה תמיד הלכו ביחד", אמר בעבר GQ בינואר 2022. "אני אוהב את זה כשהוא אמיתי, ואני שונא את זה כשהוא מזויף, כשהוא… מעוצב. אני כבר אשם בכך שיש לי מבטים איפה שאני חושב, 'לעולם לא אלבש את זה'. דגש על ה'אני'".

אמן "ראפ שטן" לא התלבט לגבי משך הזמן שנדרש כדי לפתח את הסגנון המיוחד שלו. "אנשים אחרים אמרו לי, 'אתה צריך ללבוש את זה', ואתה יודע, אני עשיתי," הוא המשיך. "אבל זה כאבי גדילה הכרחיים בפיתוח הסגנון שלך, אתה צריך להבין מה אתה לא אוהב לפני שאתה יודע מה אתה עושה."

זמר "שכח גם אותי" אוהב את הסגנון המיוחד שלו וכך גם ארוסתו, מייגן פוקס. ה הגוף של ג'ניפר השחקנית הכירה בכך שלסגנון של MGK יש השפעה גדולה על מה שהיא לובשת.

"אני מושפעת מאוד מכל מה שהוא שולף מהארון שלו", אמרה מייגן ל- ניו יורק פוסט בספטמבר 2021, והוסיפה שהגבר שלה "תמיד לובש משהו מטורף".

קישור מקור