מקנזי מקי, הבעל ג'וש ספליט של אמא נוער OG: הצהרה

מקנזי מקי, הבעל ג'וש ספליט של אמא נוער OG: הצהרה

אמא נוער OG כוכב מקנזי מקי ובעלה ג'וש מקי נפרדו לאחר יותר משמונה שנות נישואים. היא כתבה בפוסט באינסטגרם ביום שלישי, 26 ביולי, "עם כל ההודעות שאני מקבלת והכתבות שיוצאות, רציתי שתשמעו מה קורה ממני לבד. לפעמים דברים עובדים ולפעמים, לא משנה כמה קשה אתה נלחם, זה פשוט לא מסתדר”.

"אני שוברת שתיקה לגבי ג'וש, ומסיימת אותי. אני תמיד אכבד אותו כאבא של הילדים שלי אבל הגיע הזמן שאמצא את המאושר שלי", הוסיפה.

"אני בא מחלק מאוד עמוק, גולמי ופגיע בלב שלי… החיים מטורפים. כל החיים שלנו התגלו באור הזרקורים", שיתף מקנזי, בן 27, בהצהרה ל סלבאז.

"אני נכנס לחיים חדשים לגמרי ומחדש אני. הדברים שאני נוהגת לבכות עליהם הם עכשיו טיול בפארק", אמרה לאתר והוסיפה, "אני כל כך אסירת תודה על 12 השנים האחרונות עם ג'וש ועל מה שהם לימדו אותי. ג'וש ואני שנינו עדיין צעירים עם חיים שלמים לפנינו. ואני מאחל רק שלום ואושר לו ולעתידו. לכל אחד יש את הסיפור שלו, וזה שלי".

המעריצים הכירו לראשונה את הזוג כשהופיעו 16 ובהריון ב-2011, והם הצטרפו לצוות השחקנים של אמא מתבגרת 3 לפני סיום לימודיו לספינת הדגל אמא נוער OG בשנת 2019. "זה כאילו ניתנה לי הזדמנות ואז היא נלקחה ממני, ולא ממש הספקתי לספר את הסיפור שלי", אמר מקנזי Us Weekly בזמנו, והוסיף, "אני ממש נרגש להמשיך מהמקום שהפסקתי ולהמשיך לספר את הסיפור שלי".

בני הזוג נפרדו רק בגלל יום הנישואים בן תשע השנים שלהם. אהובות התיכון לשעבר קשרו את הקשר ב-17 באוגוסט 2013, בחתונה בנושא כפרי כשמקנזי הייתה בת 18 ובהריון עם ילדם השני. הזוג קיבל את פני ילדם הראשון, בנם גנון, בספטמבר 2011, שהופיע ב 16 ובהריון. הם הביאו את הבת ג'קסי בפברואר 2014, ובן שני, ברונקס ווסטון, באוגוסט 2016.

זו לא הפעם הראשונה שמקנזי וג'וש נפרדים. ב-16 באוגוסט 2019, כוכבת MTV יצאה לרשתות החברתיות כדי לשתף שהיא ובעלה הולכים לדרכם לאחר שש שנות נישואים. "אני רוצה לומר שבשל לחץ, אני צריך להישאר מרוכז, התקשורת וכו'. אני מחליט שהנישואים שלי צריכים הפסקה", כתבה מקנזי והוסיפה, "הלב שלי נשבר בשביל הילדים שלי. אבל נכון לעכשיו, זה מה שהכי טוב".

אבל חודשיים לאחר מכן, הזוג לא רק התפייס, אלא גם "התארס מחדש". בפוסט באינסטגרם כתב מקנזי, "האיש הזה… לעולם לא אשכח את יום הולדתי ה-25. שש שעות של פתיחת רמזים ויציאה לציד נבלות. אפילו ללבוש שמלה שבחרת. אני עדיין לא מאמין לעבודה שאלוהים עשה. הטבעת שלי יפה, ואני בוחרת בך שוב ושוב. הנה התחלות חדשות במשיח", יחד עם ההאשטאג, "אתם לא צריכים להבין את סיפור האהבה שלנו".

קישור מקור