מרגו רובי ללא חזייה: התמונות הטובות ביותר ללא חזייה של השחקנית

מרגו רובי ללא חזייה: התמונות הטובות ביותר ללא חזייה של השחקנית

היא ילדת ברבי! מרגוט רובי הייתה הבחירה המושלמת לשחק את הבובה המפורסמת בסרט לייב אקשן, והבחירות האופנתיות שלה מוכיחות זאת.

ה זאב מוול סטריט השחקנית הורגת שטיחים אדומים מאז שטענה לתהילה, ורוב הזמן היא עושה את זה בלי חזייה. דברו על גירל פאואר! ממראות סטרפלס ועד למחשופים צונחים וכל מה שביניהם, אין באמת דבר שהשחקנית האוסטרלית לא יכולה ללבוש.

במהלך ראיון עם ווג הבריטי מיוני 2021, השחקנית אמרה שהיא אוהבת את "החלקים המפוארים" של הוליווד, הכוללים רגעי שטיח אדום ושמלות יפות. "אבל אני מאוד אוהבת להיות על הסט, מכוסה בדם או בלכלוך, לעבוד 19 שעות ימים, לצאת לפאב אחר כך, להיות קצת מבולבלת", הוסיפה מרגוט.

כשהמצלמות כבויות, מרגוט אינה סוד לזוהר ולזוהר. למעשה, היותה שגרירת שאנל התרגלה אותה.

"שאנל מרגישה נצחית ואלגנטית, אבל עכשיו כשיש לי מערכת יחסים אישית וישירה עם הבית, יש לי הבנה והערכה עמוקה יותר של האמנות שנכנסת למוצרים שלהם", הסבירה ל סידני מורנינג הראלד בספטמבר 2019, וציין שמשמעותי להיות חלק מ"מורשת שלמה".

כשזה נוגע לאופנה שלה במיוחד, למרגוט יש סגנון אישי שמשקף את מי שהיא.

"בכל העולם אנשים חומדים, מעריצים ומנסים לשחזר את השיק הצרפתי – וזה נכון, הצרפתים עושים את זה הכי טוב!" היא חשפה. "אני בהחלט מעריך את הקלות שמגיעה עם הכרת הסגנון שלך באמת. כשאתה נראה טוב במשהו, אתה יודע את זה – יש ביטחון מיידי. אני לא ממש שם לב לטרנדים ספציפיים, יותר מעניין אותי במה אני מרגיש הכי טוב”.

ה פְּצָצָה כוכבת המשיכה ואמרה שהיא אוהבת "דברים יפים אבל אני גם פרגמטית". כשזה מגיע לחביבי האופנה שלה, מרגו כינתה "חליפת משי, דירות ושילוב של סגנון גברי ונשי".

היא הסבירה, "זה גורם לי להרגיש עוצמתית ונשית, נוחה אבל בטוחה בעצמי. אני חושב שאין דבר מפתה יותר מאשר ביטחון עצמי".

ביטחון עצמי הוא ללא ספק המפתח! גלול בגלריה כדי לראות את המראות הטובים ביותר ללא חזייה של מרגוט לאורך השנים.

קישור מקור