מריבות משפחתיות של רולוף: קרבות 'LPBW', דרמה, חילוקי דעות

מריבות משפחתיות של רולוף: קרבות 'LPBW', דרמה, חילוקי דעות

דרמה משפחתית! משפחת רולוף אינה זרה לדרמה. מעריצים צפו בכמה מהסכסוכים המשפחתיים שלהם מתנגנים אנשים קטנים, עולם גדולבעוד נפילות אחרות התרחשו מאחורי הקלעים.

ריב אחד שהוצג רבות בתוכנית TLC הוא בין מאט רולוף ו איימי רולוף. הם קשרו את הקשר ב-1987 ונשארו נשואים עד שהגירושים שלהם הסתיימו ב-2016. בעוד שכל ארבעת ילדיהם – תאומים ג'רמי ו זאק, מולי ו יעקב – היו מבוגרים חוקיים בזמן הפיצול שלהם, מאט ואיימי נשארו חלק מחייהם של זה כששניהם ממשיכים לככב LPBW ועבודה בחוות רולוף.

גם מאט וגם איימי היו פתוחים לגבי הבעיות שלהם זה עם זה, בעוד שהמטריארך של רולוף ציטט את מערכת היחסים של האקס שלה עם קארין צ'נדלר כנושא כואב במערכת היחסים שלהם.

בינתיים, מאט לא הוזמן כשאיימי התחתנה כריס מרק באוגוסט 2021. היא גם הבהירה שהיא "תעדיף לא" להשתתף בחתונה של מאט לקארין אם הם אי פעם יתארסו.

עוד ריב זה LPBW מעריצים צפו בהתפתח בין מאט לזאק. אב לשלושה הביע בעבר עניין ברכישת חוות רולוף ממאט, אם כי כנראה היה מסונוור כאשר הפטריארך של רולוף הוציא את הנכס לשוק תמורת 4 מיליון דולר.

זאק לא הסתיר את תסכולו והטיח את מאט בקטע התגובות של פוסט באינסטגרם שהכריז על המכירה. הוא קרא לפוסט "המוטעה והשקרי ביותר" של אביו ושיתף תובנה לגבי הריב בין המשפחה.

"אבא שלי מתמרן את הנרטיב ממש לפני שהעונה יוצאת", הוא כתב באמצעות תגובה בפוסט האינסטגרם של מאט במאי 2022. "שוב, כמו שעשה במשך רוב חייו, [he is] לא לקחת אחריות על מעשיו ולהאשים אחרים. לגרור את הדרמה המשפחתית שהוא יצר ואז לתמרן את בסיס המעריצים כדי לגרום לעצמו לצאת בסדר [sic]. הפוסט הזה הוא שפל מזעזע חדש של פחדנות ומניפולציה של משפחתו וילדיו למען הרווח שלו".

המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על המריבות הגדולות ביותר של משפחת רולוף.

קישור מקור