מריה קארי ובריאן טנאקה שוחים בטיול נדיר עם התאומים שלה

חופשה קבוצתית! מריה קארי התנדנדה בחליפת צלילה סקסית במהלך דייט שחייה נדיר עם החבר שלה, בריאן טנאקהוהילדים שלה מרוקאים ומונרו בקאפרי, איטליה.

האמנית "Always Be My Baby", בת 53, נצפתה כשהיא לבושה בחליפת צלילה שחורה ואדומה עם שרוולים ארוכים יוצאת מהמים יחד עם הכוריאוגרף, שלבש זוג בגד ים שחור, לפי תמונות שהגיעו לידי דואר יומי. בתור הג'נטלמן שהוא, בריאן עזר לחברתו לצאת מהמים ובני הזוג אפילו נראו מחזיקים ידיים לרגע כשהם עולים על סירה.

מריה נצפתה גם שוחה לצד בתה, מונרו, בת 11, בים, כשהזמרת "בלעדייך" משתמשת בצוף אטריות כחול בזמן ששחה. מאוחר יותר היא נראתה עם בנה, מרוקאי, בן 11, על היאכטה שלהם.

ילידת לונג איילנד חולקת את ילדיה עם בעלה לשעבר ניק קאנון. הטיול האיטלקי המקסים שלהם מגיע כמעט שלושה חודשים אחרי שהיא חגגה את יום הולדתם של התאומים שלה.

"יום הולדת 11 שמח לשתי הברכות הגדולות בחיי", כתבה מריה אינסטגרם פוסט קרוסלה ב-30 באפריל. "רוק ורו… תהיו תמיד התינוקות שלי! … DEMKIDS!!!! אני אוהב אותך לנצח! אמא."

באדיבות מריה קארי/אינסטגרם

היא גם עקבה אחר מחווה יום ההולדת עם פוסט וידאו נפרד, שהציג קולאז' של תמונות שלהם יחד לאורך שנות ילדותם של הילדים.

"האהבה שלנו היא על טבעית", היא כתבה את הכותרת לְקַצֵץ בזמן.

מריה פתחה פעם כיצד ילדיה שינו את חייה לטובה במהלך ספיישל Apple TV+ ששודר בספטמבר 2020.

"הם עוזרים לרפא אותי כל יום", הסבירה. "בכל פעם שיש לנו רגע שמרגיש אמיתי ואותנטי ואמיתי, זה שהם אוהבים אותי ללא תנאים… רק בגלל העובדה שהילדים מספקים לי את האהבה האמיתית הזו, והם המשפחה האמיתית שלי", המשיכה. "מעולם לא הייתה לי התייחסות לאהבה משפחתית ללא תנאי עד עכשיו."

מצדו של בריאן, רקדנית הגיבוי פגשה לראשונה את זמרת "All I Want for Christmas Is You" במהלך סיבוב ההופעות שלה ב-2006 "Adventures of Mimi". מאוחר יותר הם עוררו שמועות על היכרויות בסתיו 2016 לאחר שמריה סיימה את אירוסיה לתשעה חודשים עם ארוסה לשעבר ג'יימס פאקר אותו אוקטובר. ארבעה חודשים לאחר מכן, היא התייחסה לבריאן כאל החבר שלה בפעם הראשונה בחילופי דברים בפברואר 2017 עם סוכנות הידיעות AP.

"אני פשוט לא מרגיש בנוח לדבר על החיים האישיים שלי," נִצנוּץ אמר כוכב. "האם אנחנו יכולים פשוט לשמור על פרטיות זו בינינו? אני והחבר שלי לא רוצים לעשות את זה".

למרות שהשניים נפרדו לזמן קצר מאוחר יותר באותה שנה, לפי Us Weekly, השניים הציתו מחדש את הרומנטיקה שלהם ומאז היו בלתי נפרדים. נראה שהם עשויים להיות מוכנים לעשות את הצעד הבא בעתיד, כפי שאמר מקורב סגנון חיים בריאן רצה להציע נישואין למריה.

"בריאן ערך קניות עבור מריה ומתכנן להעלות את השאלה", אמר המקור בדצמבר 2021. "הוא חוסך כבר יותר משלוש שנים כדי לקנות את הסלע המושלם".קישור מקור