מריה של נשות האחות יוצאת בתור טרנסג'נדרית

נשות אחות כוכב מריה בראון יצא כטרנסג'נדר. איש הטלוויזיה חשף ששמם הוא ליאון והם משתמשים בכינויים הם/הם.

ליאון, 26, שיתף את החדשות באמצעות אינסטגרם ביום שלישי, 28 ביוני. "מישהו אמר לי לא מזמן שאני לא צריך להבין את כל הקטעים שלי כדי שאוכל לחלוק את עצמי עם העולם. אז הנה אני, ללא ספק שלא הבנתי כמעט אף אחד מהדברים שלי, כדי ליידע אותך שאני טרנס", הם כתבו. "שמי ליאון או ליאו (אני אוהב את שניהם) והכינויים שלי הם הם/הם."

הם המשיכו להיזכר בפעם הראשונה שהבינו שהם לא ילדה. "הייתי די צעיר ולצערי גדלתי בהקשר שהיה מגדרי ומגביל להפליא. אז המשכתי להתרועע כילדה ומאוחר יותר כאישה", הם שיתפו. "סוף סוף אני מוכן לחלוק את האני האהוב עליי עם העולם. והעצמי הזה ג'נדרקווירי, טרנסי ולא מתנצל להפליא".

"להיות קוויר וטרנסי הם בהחלט חלק מהחלקים האהובים עלי בעצמי. ובכל זאת, יש כל כך הרבה דברים שאני לומדת לאהוב על עצמי בתהליך הזה", המשיך הכיתוב הארוך. "הנה בשבילי להכיר את עצמי, לשתף את עצמי ולהתפתח ללא הרף להיות האדם שאני, להיות האני האהוב עליי בכל ההקשרים."

באדיבות לאון בראון/אינסטגרם

כוכב TLC המשיך והסביר שהם חולקים את המידע "כדי לתת לאנשים להיכנס" ו"הציבו כמה גבולות". ליאון סיכם, "אם אתה בוחר לא להשתמש בשמי הנכון או בכינויי, אז אתה לא צריך לדבר איתי או עליי. שמי ליאו או ליאון, והכינויים שלי הם הם/הם. אנא התייחס אליי רק בדרך זו."

ליאון הוא הילד היחיד של קודי בראון ו מרי בראון. הם יצאו כלסבית למשפחתם הפוליגמית במהלך פרק משנת 2017 של נשות אחות.

בן הזוג שלהם, אודרי קריס, יצא כטרנסג'נדר בדצמבר 2021. "רק רציתי להודיע ​​לך שאני טרנסג'נדר, והכינויים שלי הם הם/הם. אני עדיין הולך לפי אודרי", כתב תושב יוטה דרך אינסטגרם ב-4 בדצמבר. "אני לא רוצה להסתיר את עצמי מהעולם יותר. אני כל כך מתרגש! אני גם מפחד. אני מפחד מהשנאה שאקבל, מהדברים שאנשים שאכפת לי מהם יגידו עלי ומאלימות. כאדם מציג לבן וגברי מגיעות הרבה פריבילגיה, ואני עדיין מפחדת".

ליאון ואודרי מאורסים מאז ינואר 2019. הילד של קודי ומרי הציע נישואין בצעדת הנשים בוושינגטון הבירה, והזוג נפגש לראשונה בזמן שלמד בקולג' ווסטמינסטר.קישור מקור