מריקה טוענת שאדם לוין שלח 'סלפי עירום', היה לו 'קינקס'

משתפת בצד שלה. דוגמנית אינסטגרם מריקה טוען אדם לוין שלח לה "סלפי עירום" והודעות לא הולמות אחרות במהלך נישואיו בהטי פרינסלו בראיון בלעדי עם בקשר.

המשפיענית טוענת שהיא והסולן של Maroon 5 "החלו לדבר באינסטגרם לפני שנה" כידידים, אבל "התחילו לעשות סקס" לאחר שלכאורה חשף שלו ולאשתו, 34, "יש כמה בעיות" במערכת היחסים שלהם.

"הנחתי שזה גירושים", מספרת מריקה בקשרוהוסיף כי הוא לכאורה אמר לה שנישואיהם "מסובכים".

בזמן שהמקעקע מבהיר שהם מעולם לא קיימו יחסי מין, זמרת "הטעויות היפות" החלה לכאורה לשלוח לה הודעות פלרטטניות דרך אינסטגרם. "היו לו כמה קמטים מוזרים, כאילו הוא אהב שיקראו לו 'ילד טוב'", היא טוענת. "הוא לעתים קרובות פלירטט איתי."

הדוגמנית משתפת שהיא ניתקה את התקשורת עם הראשונה קוֹל שופט לאחר ששלח לה הודעה בבהלה לאחר שחשבון האינסטגרם של חברו נפרץ. "חשבתי שזה מוזר, אז החלטתי להפסיק איתו ולהפסיק לדבר איתו", היא אומרת. "הטקסטים האחרונים שלי אליו אמרו לו, 'אתה צריך להפסיק לעשות את הדברים האלה. יש לך אישה.' והוא אמר לי שהוא היה מפסיק."

Shutterstock

לאחר שהתרחקה, לוין המשיכה לכאורה להושיט יד מדי פעם והם התחילו לשלוח שוב הודעות טקסט בין מאי ליולי כידידות.

"אחר כך הוא נעלם לחודש שלם", מוסיפה מריקה. "לא שמעתי ממנו מאז."

ב-20 בספטמבר, מריקה הגישה טענות שאב לשניים שלח לה DMs לא הולמים.

בחילופי דברים אחת, מריקה שיתפה את התוכניות שלה לקחת הפסקה מאינסטגרם. לוין הגיב לכאורה, "הסיח את דעתך על ידי המלך איתי".

היא גם שיתפה סרטון שלוין לכאורה שלח לה ובו אמר, "אני טיפש".

מריקה היא לא האישה היחידה שהעלתה האשמות בגידה נגד זמרת "Payphone".

האישה הראשונה שהתבטאה נגד לוין הייתה סאמנר סטרוד. ב-19 בספטמבר, דוגמנית האינסטגרם, בת 23, פרסמה הודעות DM שהיו לכאורה מלוין ב-TikTok וִידֵאוֹ. היא טענה כי הרומן לכאורה נמשך כשנה, בעוד היא גם הודתה כי חשה "מנוצלת" ו"מניפולציה".

Behati Prinsloo 'Blindsided' מאת אדם לוין טענות בגידה
Shutterstock; Sumner Stroh/Instagram

לאחר שסטרוה הגישה את טענותיה, לוין שבר את שתיקתו עם פוסט בסטוריז באינסטגרם מכחיש את הטענות ב-20 בספטמבר.

"השתמשתי בשיקול דעת גרוע כשדיברתי עם כל אחד מלבד אשתי בכל סוג של פלרטטנית. לא היה לי רומן, בכל זאת חציתי את הגבול בתקופה מצערת בחיי", כתב בהצהרה. "במקרים מסוימים זה הפך לבלתי הולם. התייחסתי לזה ונקטתי בצעדים יזומים כדי לתקן את זה עם המשפחה שלי".

"אשתי והמשפחה שלי זה כל מה שאכפת לי ממנו בעולם הזה", המשיך לוין. "להיות כל כך נאיבי וטיפש כדי להסתכן בדבר היחיד שבאמת חשוב לי הייתה הטעות הכי גדולה שיכולתי לעשות. לעולם לא אצליח שוב. אני לוקח אחריות מלאה. נעבור את זה ונעבור את זה ביחד".

קישור מקור