מרי בראון יוצא לטיול סולו בין דרמה של קודי

מהר לואגו! נשות אחות כוכב מרי בראון יצא לטיול סולו בתוך הדרמה המתמשכת עם הבעל הפרוד קודי בראון.

"בסדר אתם, אני כאן", אמרה אישיות TLC, בת 51, בסרטון ששיתפה דרך הסטוריז שלה באינסטגרם ביום רביעי, 21 בספטמבר, בו היא פנתה במצלמתה כדי לחשוף את גן העדן הטרופי בו היא נמצאת. "תראה במקום הזה. זה מדהים!"

בסרטון אחר, מרי הכניסה גיף שעליו נכתב "ויוה מקסיקו", בזמן שהיא הסתובבה על החוף עם משקפי שמש.

יום אחד לפני כן, הבעלים של ליזי'ס Heritage Inn שיתפה את העוקבים שלה שהיא אמורה לטוס.

"תמיד בדרכים, חי את החיים הכי טובים שלי!" מרי כתבה א וִידֵאוֹ שלה עוברת בשדה תעופה, לפני שהוסיפה, "כי, היי, למה לא ליהנות בדרך!"

באדיבות מרי בראון/אינסטגרם

מרי היא לא האחות היחידה שיצאה לאחרונה לחופשה. ג'נל בראון ואישת אחות לשעבר כריסטין בראון ביקרו יחד בהוואי במהלך השבוע האחרון, לכאורה בנסיעת עסקים של מותג הבריאות והכושר, Plexus, מכיוון ששתי הנשים הן שגרירות של התוכנית.

'נשות אחיות': מרי בראון יוצאת לטיול סולו בין דרמה של קודי
באדיבות מרי בראון/אינסטגרם

"אני בהוואי השבוע עם כריסטין, אספין, מאדי, קיילב, סוואנה ואחותי. כל כך נרגשת", כתבה ג'אנל, 53, דרך אינסטגרם בשבת, 17 בספטמבר. "אנחנו מאמינים ואוהבים את מוצרי Plexus. אנחנו עובדים קשה גם בעסקים שלנו. תודה לך @plexusworldwide שתגמלת אותנו בצורה כל כך מדהימה."

החופשות הנפרדות של הנשים הגיעו על רקע מערכות היחסים המתוחות שלהן עם הבעל קודי, בן 53. מרי וקודי היו מנוכרים במשך שבע שנים, ג'אנל וקודי עוברות מחלה קשה וכריסטין נפרדה מהפטריארך של המשפחה הפוליגמית בשנה שעברה. עונה 17 של נשות אחותשהוצגה לראשונה ב-11 בספטמבר, חשפה את השינוי המורגש בדינמיקה המשפחתית שלהם עם עזיבתה.

"אחרי יותר מ-25 שנים ביחד, קודי ואני התרחקנו, וקיבלתי את ההחלטה הקשה לעזוב", כתב כוכב הבישול עם כריסטין, 50, דרך אינסטגרם בנובמבר 2021. "נמשיך להיות נוכחות חזקה בחייו של זה כשאנחנו הורים לילדינו היפים ותומכים במשפחה הנפלאה שלנו. בשלב זה, אנו מבקשים את החסד והאדיבות שלכם בזמן שאנו מנווטים את השלב הזה בתוך המשפחה שלנו."

כריסטין חולקת שישה ילדים – מיקלטי, פאדון, אספן, יסבל, גוונדלין וטרולי בראון – עם קודי.

קודי לא לקח טוב את חדשות הפרידה, שכן תגובתו הכעסנית הוצגה בפרקים 1 ו-2 של עונה 17. במהלך פרק 2, איש העסקים כינה את יציאתה של כריסטין "עוול גדול… שנעשה למען [him]." למרות זאת, הוא התנצל בפני כריסטין בשיחה נפרדת.

"אני רוצה להתנצל על כך שכעסתי", הוא אמר לה בזמן שהם ישבו יחד. "רק אמרתי, 'כריסטין מה את רוצה?' ואתה אמרת, 'אני רק רוצה להיות חופשי'. ואני מצטער שכעסתי כל כך. אני יושב פה הולך והייתי צריך לעשות הרבה התבוננות פנימית. אני צריך להגיע למקום שבו אוכל לשמוח על האושר והחופש שלך".קישור מקור