מרי בראון של נשות האחות זכתה ב-6K $ נסיגה של 'אהבה'

תְגוּבָה חֲרִיפָה! נשות אחות כוכב מרי בראון נפגעה בגלל מכירת "אהבה" חדשה בשווי 6K דולר בעקבות הפרידה שלה קודי בראון.

"אני כל כך נרגש מהקטע הזה. יש לנו כל כך הרבה דברים טובים מתוכננים", הודיעה מרי, בת 52, על נסיגה קרובה ב-Lizzi's Heritage Inn ב- אינסטגרם הסרטון פורסם ביום שלישי, 17 בינואר.

לאחר הסבר על הריטריט יתקיים מה-16 בפברואר עד ה-19 בפברואר 2023, בצימר, חשפה מרי כי לאירוע הקרוב יהיה נושא ספציפי. "זה יהיה על אהבה, כמובן, כי זה פברואר," היא שיתפה.

אישיות TLC הבטיחה אז שהנסיגה תציע הזדמנויות ל"מנוחה, התחדשות, פינוק" ו"חיבור עם חברים חדשים וחברים ותיקים".

על פי אתר האינטרנט של Lizzi's Heritage Innלקוחות יכולים לבחור בין שלוש חבילות – בעלות של $4,000, $5,000 ו-$6,000 – עבור הנסיגה.

זמן קצר לאחר שמרי פרסמה את הקליפ, המעריצים מיהרו למדור התגובות כדי לנגח את המחיר הגבוה של האירוע.

"שֵׁשׁ. אלף?!!! דולר??!! מה לעזאזל זה יכול לכלול?!" אדם אחד הגיב. ספקן אחר כתב, "לא הולך להוציא 6 אלף דולר כדי לבלות זמן נוסף עם מישהו שלא הייתי יוצא לתיבת הדואר שלי כדי לפגוש."

משתמש נוסף במדיה חברתית אמר, "אומג… 5k לפעילויות עם Meri מ-Sister Wives? אתה רציני? איזה פעילויות? כל מה שכתוב הוא כללי ללא פרטים? ו-5k עבור שהייה בפונדק ביוטה? זה קצת קריי קריי!"

ההודעה על הריטריט החדש היא לא הפעם הראשונה שמרי נתקלת בתגובה נגד המחירים הגבוהים לאירועי הצימר.

באוקטובר 2022, מעריצים הטיחו את Meri על כך שהציעה חופשה של ארבעה ימים שעלתה בין $4,500 ל-$6,400 תלוי ב"אם אתה רוצה את טיפול ה-VIP או לא". מספר משתמשי מדיה חברתית טענו שהתמחור היה "מטורף לחלוטין".

הנסיגה הקרובה מסמנת את האירוע הראשון שמרי מארחת מאז שהודיעה על פרידתה מקודי, בת 54, לאחר יותר מ-30 שנות נישואים במהלך נשות אחיות: אחת על אחת ספר מיוחד בדצמבר.

באדיבות מרי בראון/אינסטגרם

ב-10 בינואר, הזוג לשעבר פרסם הצהרה משותפת כדי "לחלוק את האמת שלנו" לגבי הפרידה שלהם.

"אחרי יותר מעשור של עבודה על מערכת היחסים שלנו בדרכים הייחודיות שלנו, קיבלנו את ההחלטה לסיים לצמיתות את יחסי הנישואין שלנו", שיתפו בהצהרה של מרי וקודי באמצעות אינסטגרם לקרוא. "במהלך תהליך זה, אנו מחויבים לחסד ולכבוד זה כלפי זה וכלפי כל בני משפחתנו, ואנו מחויבים גם להמשך הריפוי של כל מערכת יחסים בתוך המשפחה כדי שנוכל להתקדם בסליחה, חסד ואהבה".קישור מקור