מרי בראון של נשות האחות מטילה תגובת נגד על כך שלא עזבה את קודי

משתפת בצד שלה. נשות אחות' מרי בראון הגיבה לתגובת הגב לכאורה שקיבלה מהמעריצים על כך שלא עזבה את בעלה קודי בראון בעקבות פרידתו מאשתו לשעבר כריסטין בראון.

"ככל שהחדשות על עזיבתה של כריסטין היו יותר פומביות והתפשטו, אתה יודע שיותר ויותר אנשים יודעים על זה, זה מזעזע אותי כמה אנשים רעים", אמרה הבעלים של ליזי'ס Heritage Inn, 51, ב קליפ טיזר לפרק של יום ראשון, 27 בנובמבר. "האנשים האלה, כאילו, באים אליי, והם פשוט כמו, 'למה את לא יכולה להיות חזקה כמו כריסטין?' ״למה אתה לא עוזב את קודי? הוא כזה בלה, בלה בלה,' כמו כל הרשימה של הדברים שאומרים על קודי. זה מתסכל אותי כי אתה יודע מה? לכריסטין יש ערך משלה בלי קשר לקודי. יש לי ערך משלי בלי קשר לקודי."

ההערות של מרי מגיעות זמן קצר לאחר אינספור משתמשי אינסטגרם הביעו את דעותיהם בפני אישיות TLC על נישואיה לקודי, 53. ב-12 בנובמבר אינסטגרם סלפי, כוכבת הריאליטי בטלוויזיה ציינה שהיא "נרגשת לחזור הביתה" לאחר שעברה "הרפתקאות נהדרות". אולם בתגובה, המעריצים הציפו את מדור התגובות כדי להטיח במרי על דבריה.

"שום דבר מזה לא נכון כשאתה נשאר קשור לגבר שאומר שהוא לא אוהב אותך", כתב אחד מהמשתמשים ברשתות החברתיות. "הצלחת להיעדר 23 ימים כי אף אחד לא חיכה שתחזור הביתה. תן לזה לשקוע", שקל אחר.

באדיבות מרי בראון/אינסטגרם

מספר מגיבים אחרים העלו גם את כריסטין, בת 50, ואת החלטתה לעזוב את קודי.

"זה מצחיק איך אתה מפרסם על שלך [Instagram Stories] שאתה בוחר להתרחק כי אתה 'רוצה שלום', אבל כשכריסטין רוצה להתרחק כדי להשיג את השלווה שלה, אתה, רובין וקודי תוקפים אותה", כתב מעריץ אחד והוסיף, "הדרך שבה אתה, במיוחד אליך, מתייחס. כריסטין היא מבישה וצבועה", בעוד אדם נפרד צלצל, "הפרסונה שלך באינסטגרם לא תואמת את זו בטלוויזיה. אני רק מקווה שמרי האמיתית היא זו שפורחת וחיה את חייה במלואם. באותה דרך שכריסטין חיה את שלה."

במהלך הפרק של 13 בנובמבר של נשות אחותהתוודתה כריסטין רובין בראון ומרי שהיא צריכה "מרחב" מהם וכן קודי בעקבות פרידתה מאיש העסקים ובעקבותיה עזיבתה את משפחת הרבים.

"מבחינת היחסים עם המבוגרים האחרים, אני חושב שג'אנל ואני סופר קרובים", בישול עם רק כריסטין כוכב הסביר בסצנה אחת. "אבל אני לא כל כך קרוב לשארכם. ובינתיים, אני צריך את זה ככה."

במהלך וידוי, מרי ציינה שהיא רוצה פשוט "לקום ולעזוב" לאחר ששמעה את כריסטין אומרת את זה.

"היא לא רוצה לעבוד על שום דבר", אמר קמעונאי LuLaRoe. "ראיתי את חוסר ההסכמה שלה עם רובין, וראיתי שהיא מזלזלת בי לאורך השנים. עד כמה שזה כואב לי, אני שמח לראות איפה היא באמת עומדת”.קישור מקור