מרי בראון של נשות האחיות משקפת נסיגה לאחר תגובה נגדית

מרי בראון של נשות האחיות משקפת נסיגה לאחר תגובה נגדית

במבט לאחור. נשות אחות כוכב מרי בראון השקפה את הריטריט שאירחה ב-Lizzi's Heritage Inn בעקבות תמחור יתר.

מרי, 51, לקחה אינסטגרם ביום ראשון, 20 בנובמבר, לשתף כמה תמונות שתפסו אותה ואת אורחי הטיול בצימר ובסמוך לו.

"ג'ייהיה לנו את סוף השבוע המדהים ביותר עם קבוצה של כמה בני אדם מדהימים!" היא כתבה. "סוף השבוע של התודעה והתנועה של Real Life Retreats היה הצלחה גדולה!"

היא אמרה שהם ביקרו בכמה "יעדים מדהימים למדי" ותעלו "כמה כוח ונחישות על אנושיים".

"שלווה פנימית והשתקפות עצמית היא משהו שרבים מאיתנו שוכחים ממנו, כאשר אנו ממשיכים את היומיום שלנו עסוקים, דואגים לכל המשימות היומיומיות ומשרתים אחרים", כתבה מרי. "כל כך חשוב להקדיש זמן לכוונון הרעש והסחות הדעת כדי שתוכל להבין מה הכי חשוב לך."

היא המשיכה ושיתפה כמה מהשיעורים שהם התמקדו בהם לאורך הריטריט. "מצא את התשוקה שלך, עקוב אחר החלומות שלך, עשה צעד מדי יום, גם אם קטן, לעבר מטרה או חלום והפוך את הדבר הזה למציאות", הוסיף איש הטלוויזיה. "קח כמה דקות בכל יום כדי להיכנס פנימה ולהתמקד במה שחשוב לך, ואיך אתה יכול להיות אדם טוב יותר ממה שהיית אתמול."

"אל תיתן לעצמך להסיח את דעתך מקולותיהם של אחרים, קולות שאין להם חלק בסיפור שלך. תחיו את חייכם בתשוקה ובשמחה!" סיכם מרי. "זכור, אתה ראוי לקבל את כל מה שאתה רוצה בחייך. מגיע לך, ואתה שווה את זה!

ה TLC share העניקה לעוקבי המדיה החברתית שלה הצצה אל הנסיגה לאחר שספגה את המחירים הגבוהים.

מרי קודם הכריז על הנסיגה ב-10 באוקטובר. בעודה נכנסה לפייסבוק, היא עודדה את מעריציה להשתתף באירוע שיספק לאורחים "מעט הפסקה כדי לשאוב אתכם לקראת החגים".

היא הסבירה שהאירוע התמקד ב"חיבור" ו"השראה", בעוד שטווחי התמחור היו "בין $4,500 ל-$6,400 תלוי אם אתה רוצה את טיפול ה-VIP או לא".

זמן קצר לאחר שכוכבת הריאליטי קידמה את הנסיגה, משתמשי מדיה חברתית מיהרו למדור התגובות כדי להטיח בה על המחירים הגבוהים.

"וואו! התמחור הזה מטורף לחלוטין! רשמית איבדת את הכבוד שלי. אתה משתמש בכל סטטוס 'ידוען' שיש לך כדי לרמות אנשים מתוך המון $", כתב אדם אחד. משתמש אחר בפייסבוק, "איכס. אני יכול ללכת לדיסני וורלד במחיר הזה".

ימים ספורים לפני שהתרחשה הנסיגה, חשפה מרי עדיין היו מקומות פתוחים. למרות שלא ברור אם היא הצליחה למכור לחלוטין את האירוע, אמא של אחד בהחלט ניצלה את סוף השבוע. המשיכו לגלול כדי לראות תמונות מהנסיגה של מרי.קישור מקור