מרי הייתה אשתו ה"אהובה" של קודי

מרי הייתה אשתו ה"אהובה" של קודי

הזמנים השתנו. נשות אחות כוכב פידון בראון טען שאבא קודי בראוןאשתו הראשונה של מרי בראון הייתה פעם האישה ה"אהובה", רומזת שהיא איבדה את מעמדה כ"לא. בן זוג 1" לאחר שערוריית שפמנון שלה.

"חשיפה מלאה, ידענו את זה רובין [Brown] היה האהוב על אבא במשך שנים. זה לקח פחות משנה [into their relationship] לשים לב", אמר פיידון, בן 24, במהלך א ראיון חי עם בלוגר ג'ון ייטס ביום רביעי, 11 בינואר."[However,] עד שקרו דברים ספציפיים, מרי הייתה אשתו האהובה עליו".

ואילו פאדון – אותו חולק הפטריארך הפוליגמי, בן 53, עם אשתו לשעבר כריסטין בראון – לא נכנס לפרטים לאילו "דברים ספציפיים" הוא מתכוון, הוא המשיך ואמר שהאינטראקציות של קודי בין שלוש נשותיו דאז הבהירו שמרי מועדפת.

"אני [had] צופה בו באינטראקציה עם אמא שלי כבר 12 שנים ואני צופה בו באינטראקציה עם מרי ו ג'אנל [Brown] במשך 12 שנים, וממה שזכרתי, עד שקרו דברים ספציפיים, מרי הייתה אשתו האהובה עליו", הוסיף.

נשות אחות הצופים יזכרו שהבעלים של ליזי'ס Heritage Inn, 51, היה נושא לשערוריית שפמנון עם אדם בשם "סם קופר" במהלך עונה 9 בסדרת הריאליטי הוותיקה. מרי ו"סם" התחברו באמצעות טוויטר במרץ 2015, חודשים ספורים לאחר שהיא וקודי התגרשו כדין והוא התחתן עם רובין כדי לאמץ את ילדיה.

מרי ו"סם" החליפו ציוצים פלרטטניים לפני שהוציאו את מערכת היחסים שלהם לא מקוונת ותקשרו באמצעות שיחות טלפון פרטיות והודעות טקסט שובבות. שישה חודשים לתוך מערכת היחסים בסייבר שלהם, נחשף ש"סם קופר" היה למעשה רמאי בשם ג'קי אוברטון. מאוחר יותר הדליף ג'קי את ההודעות הפרטיות שלהם, כולל תמונות של כוכבת הריאליטי מצטלמת בצורה מפתה.

בספטמבר 2022, כריסטין, בת 50, פתחה על כך שרובין היא אשתו ה"אהובה" של קודי באולם וידוי במהלך הבכורה של עונה 17. לדברי Paedon, המעבר התרחש זמן קצר לאחר שערוריית השפמנון.

"מרי היה המספר 1, שהלך לאישה במשך זמן רב, ממה שאני זוכר", הוא חשף במהלך ראיון YouTube Live. "ואז קרו הרבה דברים, והרבה דברים יצאו ונאמרו הרבה דברים בפעם הראשונה, והיא כבר לא הייתה האישה האהובה. רובין הפכה לאישה האהובה".

פיידון, שטען שזה "מאוד ברור" שרובין מועדף, המשיך, "הוא התייחס לרובין בצורה שונה מאוד כאישה האהובה מאשר אי פעם התייחס למרי כאישה האהובה. אני בהחלט זוכר את זה".

חודש לאחר שפרסמו החדשות על פרידתם של מרי וקודי בדצמבר 2022 לאחר יותר מ-30 שנות נישואים, הזוג לשעבר פרסם הצהרה משותפת האומרת, "אנחנו מרגישים נאלצים לחלוק את האמת שלנו".

"אחרי יותר מעשור של עבודה על מערכת היחסים שלנו בדרכים הייחודיות שלנו, קיבלנו את ההחלטה לסיים לצמיתות את יחסי הנישואין שלנו", נמסר בהצהרה שלהם באמצעות אינסטגרם ב-10 בינואר לקרוא. "במהלך תהליך זה, אנו מחויבים לחסד ולכבוד זה כלפי זה וכלפי כל בני משפחתנו, ואנו מחויבים גם להמשך הריפוי של כל מערכת יחסים בתוך המשפחה כדי שנוכל להתקדם בסליחה, חסד ואהבה".קישור מקור