מרי חוגגת את סיום הלימודים של בתו של רובין

קשרי משפחה. נשות אחות כוכב מרי בראון מְפוּרסָם רובין בראוןהבת ה"מתוקה" של בראנה בראון בסיום התיכון שלה על רקע ריחוקה מבעלה קודי בראון.

"הנשמה המתוקה הזו הראתה לי כל הזמן טוב לב ואהבה לאורך השנים, ותמיד יש לה חיוך וחיבוק בשבילי", כתב הבעלים של "ליזי'ס Heritage Inn", 51, באמצעות אינסטגרם ביום שישי, 27 במאי. "זה היה תענוג לצפות היא גדלה מילדה קטנה לאישה צעירה עם העולם בהישג יד."

באדיבות מרי בראון/אינסטגרם

רובין חולקת את בראנה, כמו גם את הבן דייטון והבת אורורה, עם הבעל לשעבר דיוויד ג'סופ. רובין הצטרפה למשפחת בראון הפוליגמית כשהיא נישאה רוחנית לקודי בשנת 2014. בעוד שמרי וקודי היו נשואים מבחינה רוחנית וחוקית מאז אפריל 1990, הם התגרשו באופן חוקי בשנת 2014 כדי שקודי יוכל להתחתן באופן חוקי עם רובין ולאמץ את ילדיה של רובין. הוא עדיין נשאר נשוי רוחנית למרי, למרות שהזוג התמודד עם חלקם ההוגן בעליות ומורדות לאורך השנים

למרות מערכת היחסים הקרובה שלה לילדים, מרי הייתה פתוחה לגבי המאבקים שלה בנוגע לנישואיה. במהלך העונה ה-16 בינואר, היא הודתה שהשניים לא היו אינטימיים במשך "אולי עשור", והוסיפה שהם "רק חברים" בשלב זה.

"היא עדיין חלק מהמשפחה", הוסיף אב ל-18. "אבל אני לעולם לא אהיה איתה במערכת יחסים זוגית כי אני לא הולך לעבור את העינוי הרגשי הזה שוב."

עם זאת, כוכבת הריאליטי ציינה שהיא עדיין "מחויבת" לקודי. "מהמקום שבו אני נמצא, עברו 31 שנים שהיינו נשואים", הסבירה מרי. "עשיתי את הבחירה שלי, אני עדיין כאן ויש לי עדיין תקווה".

מערכת היחסים של מרי עם קודי הייתה נושא חם מאז החדשות המזעזעות על פרידתו של קודי מאשתו השלישית, כריסטין בראוןבנובמבר 2021. קודי דיבר עם Us Weekly בפברואר של אותה שנה ונגע מדוע הוא מרגיש שזו לא החלטתו לעזוב מערכת יחסים ברבים.

"בנישואים רבים, אני לא מרגיש שיש לי את הזכות לומר, 'זה נגמר, זה נגמר'. אני מרגיש שהם צריכים להבין את זה – שהם יכולים לעזוב", אמר לרשת. "אם זה לא עובד להם, הם יכולים לעזוב."

בזמן שהיו לו "תקוות" שהוא ואשתו הראשונה יוכלו לתקן את הבעיות שלהם, הוא הוסיף, "מרי ואני היינו במקום חשוך מאוד במשך זמן רב. זה היה יותר בניסיון להוציא את עצמנו מהבור הזה שחפרנו לתוכו".

קישור מקור