מרי-קייט ואשלי אולסן טרנספורמציה במהלך השנים: תמונות

מרי-קייט ואשלי אולסן טרנספורמציה במהלך השנים: תמונות

מרי-קייט ו אשלי אולסן לקח תעשיית הבידור בסערה החל מ-1987 כשהם כיכבו בסיטקום של ABC בית מלא. בסיום התוכנית ב-1995, התאומים האחים כבר חיזקו את מעמדם ברשימת ה-A בהוליווד הצעירה.

הצופים יכלו לראות את הצעירים גדלים לנגד עיניהם. לאחר בית מלאבסיום של, ילידי קליפורניה עברו למסך הגדול שם כיכבו בכמה סרטי טווין אהובים. זה לוקח שניים, אבא שלט חוצות ו חופשה בשמש הם רק כמה מהסרטים המפורסמים שלהם.

למרות ש דקת ניו – יורק כוכבים הפסיקו לשחק ביחד אחרי הסרט מ-2004 והודיעו רשמית שהם יפרושו מהבמה ומהמסך ב-2012, מאז הם הפנו את כישרונותיהם לעולם האופנה. הם עשו את טרנד ה"בוהו-שיק" של המיינסטרים של שנות ה-2000 ופתחו את הלייבלים שלהם, The Row ו אליזבת וג'יימס.

בימים הראשונים של הקריירה שלהן, מרי-קייט ואשלי היו מופיעות לעתים קרובות לאירועים ולשטיחים אדומים כשהם לובשים גרסאות דומות של אותו מראה. ככל שהם התבגרו, נראה היה שהשניים יצרו חוש סטייל משלהם ודאגו שהעולם ידע שכל אחד מהם הוא ייחודי. מרי-קייט נטתה לצבעים כהים יותר בעוד שאשלי נשארה נאמנה ללבנים ולגוונים ניטרליים.

השפעתן של מרי-קייט ואשלי על הסגנון עלתה לליגות הגדולות והן זכו בתואר מעצב בגדי הנשים של השנה על ידי מועצת מעצבי האופנה של אמריקה (CFDA) עבור The Row בשנת 2012. הם קיבלו את הפרס בשנת 2015 בפעם השנייה.

בעוד שהזוג שמרו על חייהם די פרטיים לאורך השנים, הקריירה שלהם עדיין איקונית. ה כל כך קצת זמן שחקניות פתחו על לקחת צעד אחורה מאור הזרקורים בראיון נדיר עם תְעוּדַת זֶהוּת מגזין ביוני 2021.

הם דיברו על השורהיום השנה ה-15 של וגם הסביר ששמירה על פרטיות חייהם האישיים נובעת בעיקר מהאופן שבו הם גדלו.

"חונכנו להיות אנשים דיסקרטיים", אמרה מרי-קייט, בהתייחסה לסגנון השפל והקלאסי של המותג. "אני חושבת שבאופן פוטנציאלי זו רק האסתטיקה שלנו, העדפת העיצוב שלנו," אמרה אשלי.

אשלי המשיכה, "אבל זה לא אומר שאנחנו גם לא מעריכים משהו ממש מצועצע או מקסימלי. לפעמים אוסף אפילו מתחיל ממש ככה, ואז מצטמצם. זה לא תמיד מתחיל מהמקום הפשטני הזה”.

הצמד גם שיתף מדוע הם לא רוצים שהשמות שלהם ישויכו ללייבל שלהם. "לא רצינו להיות מול זה. לא בהכרח רצינו אפילו להודיע ​​לאנשים שזה אנחנו", אמרה אשלי. "זה היה באמת על המוצר, עד לנקודה שבה היינו כמו, 'מי נוכל להביא את זה כדי שלא נצטרך?'"

גלול כדי לראות את השינוי של מרי-קייט ואשלי לאורך השנים!קישור מקור