משלוח הבית האינטנסיבי של Mykelti Browns של Avalon

אמא חזקה. נשות אחות כוכב מיקלטי בראוןמשלוח דרמטי הביתה של ילדה הבכור, בתה אבלוןתועד בתוכנית הריאליטי של משפחתה.

בקטע טיזר לפרק של יום ראשון, 25 בספטמבר TLC מופע משותף על ידי אֲנָשִׁיםאמא של מיקלטי, כריסטין בראוןגילתה שהיא הייתה בלידה יותר מ-24 שעות לפני שהדברים החלו להתקדם במהירות.

"זה מטורף", אמרה כריסטין, בת 50, בקליפ. "אנחנו מחזיקים לה את הרגליים ויש את הראש של אבלון. זה בדיוק שם. זה כל כך מדהים."

המצב הפך למלחיץ יותר כאשר המיילדת של מיקלטי הביעה שהיא נבהלה כאשר דופק הלב של התינוק ירד לפתע.

"יש שם חוט אז אני צריכה שתלחץ חזק", היא אמרה למיקלטי, בת 26, שחולקת את בתה עם בעלה, טוני פדרון.

TLC

כריסטין, שחולקת את ששת ילדיה עם האקס קודי בראוןנשארה לצידה של בתה ועודדה אותה להמשיך לדחוף.

"החבל הזה היה כרוך סביב אבלון שלוש או ארבע פעמים", הסבירה. "היא דחפה, והתינוק ממשיך להתרומם בחזרה. אבל זה לא יכול לקרות יותר. אנחנו לא יכולים לקבל את פעימות הלב שלה. זה מפחיד לשמוע שאתה מאבד את פעימות הלב של תינוק, זה מפחיד".

מיקלטי הצליח בסופו של דבר לדחוף חזק מספיק כדי להוציא את התינוק בזמן.

"אז אבלון אסא פדרון נולד עכשיו. ואלוהים, היא יפהפייה", שיתפה כריסטין. "הם לא קוראים לזה נס החיים לחינם."

מיקלטי הודיע ​​כי בני הזוג קיבלו את פני בתם המקסימה בלידת בית באפריל 2021. "היא מהממת ומדהימה," היא פרצה על צרור השמחה שלהם בהצהרה שלה באינסטגרם באותה תקופה. "טוני ואני כל כך נלהבים איתה ושמחים מאוד על איזו ברכה היא."

טוני, בן 26, שיתף תמונות משלו של אבלון מתרפקת על אמה והכלב שלהם, ספיידר. "המשפחה המדהימה שלי קיבלה רק פלוס אחד! בייבי אבלון אסא פדרון כבר כאן! אלוהים, אנחנו אוהבים אותה!" הוא כתב. "כולם נראים בריאים. תודה על התפילות והמחשבות הטובות".

ביוני 2022, מיקלטי חשף את זה אבלון עומדת להפוך לאחות גדולה.

"יש לנו תאומים!!!!" כוכב הריאליטי שיתף דרך אינסטגרם ביוני. "מיס אבלון תהיה אחות גדולה בדצמבר (תאומים באים מוקדם יותר אז כנראה לפני כן)."

"טוני ואני בהחלט לא תכננו את זה או ציפינו לזה, אבל שנינו נרגשים לקראת ההרפתקה הקרובה שלנו וכל הכאוס והאהבה שהיא מביאה", הוסיפה.קישור מקור