משפחות הריאליטי הגדולות ביותר מדורגות לפי מספר חברים

משפחות הריאליטי הגדולות ביותר מדורגות לפי מספר חברים

ענייני משפחה! נושא פופולרי בתוכניות ריאליטי בטלוויזיה היה מציג משפחות עם מספר גדול באופן חריג של חברים.

משפחה אחת שמשכה את תשומת לבם של המעריצים הייתה הדוגארס, שעשו את הופעת הבכורה שלהם בריאליטי על ידי כיכב ב- 17 ילדים וספירה ב-TLC בספטמבר 2008. התוכנית הגיעה לאחר מכן ג'ים בוב דוגר ו מישל דוגר כשהם גידלו את ילדיהם בחינוך שמרני קפדני.

בדצמבר 2018, מישל ילדה את בנם ה-18, ג'ורדן-גרייס, ושמה שונה לתוכנית 18 ילדים וסופרים. הסדרה הפכה מאוחר יותר לשם הסופי שלה, 19 ילדים וספירהכאשר הזוג קיבל את פני בתם הצעירה, ג'וזי, בדצמבר 2009.

בעקבות ביטול 19 ילדים וספירההמשיכו הדוגארים לככב סומך על מ-2015 עד 2020.

עם זאת, הדוגארס הם לא כוכבי הריאליטי היחידים שיש להם קומץ בני משפחה. משפחה מפורסמת אחת שהייתה חלק מחיי הצופים מאז 2007 היא קרדשיאנסשהתחילו בטלוויזיה בריאליטי ב-E!'s מתעדכן עם הקרדשיאנים.

מאז שהחלו את הקריירה שלהן בריאליטי, האחיות קרדשיאן-ג'נר מצאו הצלחה בקריירה שלהן גם במצלמה וגם מחוץ למצלמה.

מאטריארך קרדשיאן, קריס ג'נר, יש לה קשרים הדוקים עם כל ילדיה ומעולם לא התביישה בכל מה שנוגע לזרוק עליהם. "להיות אמא היא ללא ספק הברכה הגדולה ביותר. הילדים שלי הם המתנות הכי יקרות שלי ואני כל כך גאה בכל אחד ואחד מהם", כתבה דרך אינסטגרם לכבוד יום האם במאי 2017.

האמא אימצה גם את תפקידה כסבתא. "עכשיו זה נחמד כי אתה יכול לשחק איתם וכמו שאומרים, להחזיר להם", אמרה New You Media. "אתה יודע, אחרי שסוף השבוע נגמר, 'הנה, קורטני! הנה לך, קים! נתראה!'"

בזמן שקריס וילדיה כבר לא מככבים KUWTKהמשפחה מצאה בית חדש בהולו עבור התוכנית שלהם The Kardashians.

תוכניות ריאליטי נוספות שמציגות משפחות גדולות כוללות אנשים קטנים, עולם גדול, נשות אחיות, ג'ון וקייט פלוס 8ו אנשי בוש אלסקה. המשיכו לקרוא כדי לגלות באילו משפחות ריאליטי יש הכי הרבה חברים.קישור מקור