משפחתה של קלואי קרדשיאן 'מתרחקת' מטריסטן

יצירת מקום. קלואי קרדשיאןהמשפחה של שמה מרחק בינם לבין טריסטן תומפסון כשהם ממתינים לזוג לשעבר ילד שני עקב שערוריית האבהות שלו עם מראלי ניקולס.

ה קרדשיאנס האחיות של הכוכב קים קרדשיאן, קורטני קרדשיאן, קנדל ג'נר ו קיילי ג'נר "תומכים לחלוטין אחד בשני ונמצאים שם בשביל קלואה", אמר מקור Us Weekly ביום רביעי, 20 ביולי. "הם כמובן יהיו שם כדי לתמוך בה ובתינוק".

Broadimage/Shutterstock

המקורב המשיך, "באשר לטריסטן, רובם התרחקו ממנו, במיוחד לאחר שנודע לו שהוא מצפה לתינוק עם מראלי".

ההחלטה שלהם לקחת צעד אחורה מגיעה על רקע החדשות כי יליד דרום קליפורניה, 38, וכוכב הכדורסל, 31, מצפים לתינוק מספר 2 ביחד באמצעות פונדקאית.

"אנחנו יכולים לאשר שלטרו יהיה אח שנולד בנובמבר. קלואה אסיר תודה להפליא לפונדקאית יוצאת הדופן על ברכה כה יפה", אמר נציג של קלואה בהצהרה ל בקשר ב-13 ביולי. "אנחנו רוצים לבקש אדיבות ופרטיות כדי שקלואה תוכל להתמקד במשפחתה."

חלק מהמעריצים נרעשו מההודעה על הילד השני של הזוג לשעבר בשל מערכת היחסים הסוערת ביניהם. עם זאת, מקור חשף בקשר שטריסטן וקלואה תכננו את ההיריון השני שלהם לפני שנפערה שערוריית האבהות.

"התינוק נולד באמצעות פונדקאית לפני שנחשף לקלואה ולציבור שטריסטן ילד עם מישהו אחר בדצמבר", אמר מקורב לכוכבת הריאליטי.

הלהבות לשעבר הפסיקו אותו בדצמבר 2021 לאחר שפרסמו ידיעות כי הוגשה תביעת אבהות נגד כוכב ה-NBA, בטענה שהוא אבי ילדו של מאמן הכושר. באותו זמן, טריסטן הכחיש אבהות אך הודה שהוא ומרלי קיימו יחסי מין. הוא ביקש בדיקת אבהות, אשר גילתה בינואר 2022 כי הוא אכן אביו של בנו של מראלי, תיאו, שנולד ב-1 בדצמבר 2021.

"היום, תוצאות בדיקת אבהות גילו שילדתי ​​עם מרלי ניקולס. אני לוקח אחריות מלאה על המעשים שלי. כעת, לאחר שהאבהות נקבעה, אני מצפה לגדל את בנו בצורה ידידותית", שיתף טריסטן בהתנצלות כתובה דרך אינסטגרם ב-3 בינואר. "אני מתנצל באמת ובתמים בפני כל מי שפגעתי בו או אכזבתי במהלך החוויה הקשה הזו, הן בפומבי והן בפרטיות".

הוא המשיך להתנצל באופן אישי בפני קלואה, שאיתה יצא באותה תקופה, ואמר שהיא לא "מגיעה" ל"השפלה" ו"כאב הלב" הציבוריים.

"לא מגיע לך איך שהתייחסתי אליך לאורך השנים", המשיך. "מעשיי בהחלט לא תאמו את הדרך שבה אני רואה אותך. יש לי את המקסימום [sic] כבוד ואהבה אליך. בלי קשר למה שאתה חושב. שוב, אני כל כך מצטער".

בעקבות השערורייה, המייסדת Good American אמרה שהיא תעשה זאת לא להיות מעורב יותר רומנטית עם שחקן שיקגו בולס, וציין כי מערכת היחסים שלהם תהיה מוגבלת להורות משותפת של בתם טרו.

"עד כמה שזה שובר את הלב של קלואה, זה לא קשור אליהם יותר. היא באמת מאמינה שטריסטאן לעולם לא ישתנה", אמר מקורב בקשר בפברואר על ה מתעדכן עם הקרדשיאנים הרגשות של אלום לגבי האקס שלה. "זה הכל על לגדל את טרו כדי שהיא תראה אמא ​​ואבא שבאמת אוהבים אותה."

ה חזק נראה יותר עירום הסופרת "תשמח למחוק את העבר", אבל יודעת שהיא והספורטאי הקנדי "פשוט לא יכולים לחזור לשם שוב". המקורב מוסיף כי מערכת היחסים לסירוגין שלהם "איננה אופציה יותר".

בנוסף לבת טרו, הבן תיאו והילד השני שלו עם קלואה, טריסטן הוא אב לבן נסיך עם האקס ג'ורדן קרייג.

קישור מקור