משפחת דוגר מגיבה לעונש של 12.5 שנות מאסר של ג'וש

משפחת דוגר מגיבה לעונש של 12.5 שנות מאסר של ג'וש

משפחת דוגר הגיבה ג'וש דוגרגזר דינו של 12.5 שנות מאסר לאחר משפט פורנוגרפיית הילדים שלו, לאחר שפרטים עלו מהדיון שלו ביום רביעי, 25 במאי.

האח דוגאר המושפל נידון ל-151 חודשים באשמת פורנוגרפיית ילדים, שהם בין 12 ל-13 שנים, ואשתו, אנה דוגר, "לא הייתה תגובה" לפי כתב בית המשפט במקום.

כתב תפס את א וִידֵאוֹ שֶׁל שמחה אנה נראתה סטואית ביציאה מבית המשפט, בעקבות גזר הדין של אחיה. ג'וש ימלא את תקופת המאסר שלו בסאגווויל, טקסס, או טקסרקנה, ארקנסו. באשר לאשתו, היא הייתה ראה כמעט רץ לרכב שלה מיד לאחר שיצאה מבית המשפט.

"אנו אסירי תודה על השופט דחה את סעיף 2 ודחה את בקשת הממשלה לעונש של 240 חודשי מאסר", עורך דינו של ג'וש טראוויס סטורי מספר בקשר ממאסרו של 151 חודשים. "אנו מצפים להמשיך במאבק בערעור."

כוכב ה-TLC לשעבר יעמוד בפני 20 שנות מאסר על תנאי לאחר שירצה את זמנו באחד ממתקני הכלא ולא יורשה לו ביקור ללא השגחה עם שבעת ילדיו. בנוסף, יאסר על ג'וש לצפות בפורנוגרפיה למבוגרים ולא יורשה להחזיק מחשב, לפי השמש.

גלול למטה לפרטים נוספים כדי לראות כיצד שאר בני המשפחה הגיבו לגזר הדין.

לאחר גזר הדין, בן דודו של ג'וש איימי קינג (לבית דוגאר) שיתפה את תגובתה סלבאז, אומר, "שתים עשרה וחצי שנים זה לא מספיק."

"אני מקווה שכל שנייה שהוא שם מרגיש כמו נצח", הוסיפה.

רק שבוע לפני כן, איימי נפתחה באופן בלעדי בקשר בראיון וידאו על נקודת המבט שלה על המצב.

"אני באמת לא חושבת שאפשר לעשות צדק במאה אחוז עבור הקורבנות האלה", אמרה איימי, בת 35, ביום רביעי, 18 במאי. "אבל אני כן יודעת – למעשה חיפשתי כמה פרטי כלא לאחרונה בגלל [I’m] רק מנסה לקבל מושג על מה באמת הולך לקרות לו… ואני הייתי מאוד מאוד מאוד חוששת לו הייתי."

כשדיברה על רצונה שג'וש יקבל את העונש המקסימלי, איימי הזכירה ש"עוד מפלצת, עוד מתעלל מורחק, והם לא יכולים לפגוע בעוד ילדים".

"וזה משמח את ליבי כי זה אומר שהשופט עושה את העבודה שלו", סיכמה. "ביטחון המולדת עשה את העבודה שלהם. וזה מה שחשוב."

לגבי השקפתה האישית על בן דודה, איימי ציינה שהיא "ממש יכולה לאהוב, לא לחשוב עליו כעל [her] בן דוד" ופשוט רואים בו "אדם נורא".

"אני ממש יכול לחשוב עליו, כאילו, מעולם לא הכרתי אותו באמת", הראשון 19 ילדים וסופרים כוכבת אמרה לפני שהוסיפה שהיא מעולם לא "באמת, באמת הכירה אותו".

ג'וש נמצא אשם בסעיף אחד של קבלת פורנוגרפיית ילדים ובסעיף אחד של החזקת פורנוגרפיית ילדים בדצמבר 2021. הוא היה במעצר בפייטוויל, ארקנסו, בזמן שהמתין לדיון בגזר הדין. באותה עת, מספר חברים ממשפחת הריאליטי לשעבר הגיבו בפומבי על פסק הדין של ג'וש. אחת התגובות הארוכות ביותר הייתה מאת ג'יל דוגר ובעלה, דריק דילארד.

"היום היה קשה למשפחה שלנו", כתבו בני הזוג בהצהרה שפרסמה הבלוג שלהם. "ליבנו עם הקורבנות של התעללות בילדים או כל סוג של ניצול… לאחר שראינו את כל העדויות כפי שהוצגו, אנו מאמינים כי חבר המושבעים הגיע היום לפסק דין צודק, התואם את האמת מעבר לכל ספק סביר. מעשיו של ג'וש הפכו הרבה מעבר למוקד העבירה עצמה. לילדים יש צלקות, אבל גם משפחתו סובלת מנפילת מעשיו".

לאחר מכן, הזוג הרחיב את איחוליהם לאשתו של ג'וש, אנה דוגרוילדיהם מקינזי, מייקל, מרקוס, מרדית, מייסון, מריאלה ומדיסון.

"הלב שלנו רגיש לכאבים שאשתו של ג'וש, אנה, ושבעת ילדיהם כבר סבלו וימשיכו לעבד בעתיד", הוסיפו ג'יל ודריק. "המשפט הזה הרגיש יותר כמו הלוויה מכל דבר אחר. למשפחתו של ג'וש יש דרך ארוכה לפני. אנו עומדים לצדם, אנו מתפללים עבורם, ונבקש לתמוך בהם ככל שנוכל בתקופה חשוכה זו".

עם זאת, ג'יל ודריק ציינו כי "אף אחד אינו מעל החוק".

"כנוצריים, אנו מאמינים שכולנו שווים למרגלות הצלב, וכמו כן, כולנו שווים תחת החוק", המשיכו.

גלול למטה כדי לראות כיצד הגיבו בני משפחת דוגר לגזר הדין של ג'וש.קישור מקור