משפחת טוד וג'ולי כריסלי מגיבה לפסק דין אשם בתיק הונאה

בני משפחת כריסלי שברו את שתיקתם לאחר מכן טוד כריסלי ו ג'ולי כריסלי נמצאו אשמים בכל ההאשמות בהונאה במשפט שלהם באטלנטה ב-7 ביוני 2022.

בתם של בני הזוג סוואנה כריסלי דיבר ביום חמישי, 16 ביוני, פוסט באינסטגרם. "שלום למשפחת האינסטגרם שלי… עברו כמה שבועות", כתבה בכיתוב. "לפני שאתה ממשיך לקרוא, ברצוני לבקש ממך דבר אחד… אנא תהיו אדיבים. החיים האלה כל כך אכזריים וכולנו עושים כמיטב יכולתנו. אמשיך לעמוד לצד משפחתי ולהיאבק למען הצדק. צדק עבור עצמנו ועבור אחרים שהמערכת נכשלה. (יש רק כל כך הרבה שאני יכול להגיב עליהם מבחינה משפטית ברגע זה.)

"לאחרונה, הרגשתי שאלוהים אכזב, שהתפילות הבלתי פוסקות שלי לא נשמעו. אבל אני כן מאמין שהוא ישתמש בכל קושי ומצוקה שאנחנו עוברים כדי לחזק אותנו ולהכין אותנו למטרה גדולה עוד יותר. אז, אני אמשיך להאמין באדוננו ובמושיענו… אני מתפלל לכוח, תקווה ואהבה. תודה לכל אלה שממשיכים לעמוד לצידנו. הקרב הזה לא נגמר," היא הוסיפה, לפני שחתמה, "xoxoxo – חצוף."

ה כריסלי יודעת הכי טוב זוג צפוי לעד 30 שנות מאסר פדרלי לאחר שהורשע בהונאת בנקים והתחמקות מהסתרת הכנסות ממס הכנסה. טוד הורשע בהונאת בנק וקשירת קשר להונאת בנק, הונאת מס וקשירת קשר להונאת ארצות הברית. בגין מעורבותה הורשעה ג'ולי קונספירציה לביצוע הונאת בנק, הונאת בנק, קונספירציה להונאת ארצות הברית, הונאת מס והונאת בנקאות.

גרגורי פייס/BEI/Shutterstock

המשפט שנמשך שלושה שבועות מצא גם כי עורך הדין לשעבר של הזוג הריאליטי, פיטר טרנטינו, אשם בהגשת החזרי מס כוזבים בשמם.

"מאוכזב בפסק הדין. ערעור מתוכנן", אמר עורך דינם של טוד וג'ולי Us Weekly בהצהרה ב-7 ביוני 2022.

עם זאת, סוואנה לא הייתה בני המשפחה הראשונים שדיברו על המקרה. בתו הבכורה של איש העסקים, לינדזי כריסלידיבר באמצעות סיפור אינסטגרם ב-8 ביוני.

"אני יודעת שרובכם מצפים לשמוע ממני בפודקאסטים שלי השבוע מכיוון שלקחתי זמן להיות עם המשפחה שלי בשבוע שעבר", כתבה. "פסק הדין הוא לא מה שקיוויתי או התפללתי לו, ואני עצוב מאוד עבור עצמי, עבור בני ומשפחתי כולה. אנא התפללו עבורנו בתקופה קשה זו ודעו שאחזור כשיגיע הזמן".

הפטריארך המשפחתי התייחס בפומבי לבעיות המשפטיות שלו, לכאורה, באינסטגרם ב-2019, וטען שעובד לשעבר הקים אותן. "הכל התחיל עוד ב-2012, כשגילינו שעובד מהימן שלנו גנב מאיתנו בגדול", נכתב בכותרת תוך טענה שהאיש זייף גם את החתימות שלו ושל ג'ולי ואיים על עובדים אחרים שישתקו.

"אפילו גילינו שהוא פגע בביתנו באופן לא חוקי", המשיך. "כדי לנקום, הוא לקח כמה מהמסמכים המזויפים שלו למשרד התובע האמריקאי ואמר להם שביצענו כל מיני פשעים פיננסיים, כמו העלמת מס והונאת בנק. זה משך את תשומת ליבם בסדר, אבל ברגע שהייתה לנו הזדמנות להסביר מי הוא ומה הוא עשה לנו, הם הבינו שהכל היה חבורה של שטויות והם שלחו אותו לדרכו".קישור מקור