משפחת כריסטין מקווי: בעל, ילדים, אחים

פלטווד מאק סולן ופסנתרן כריסטין מקווי מתה באופן טרגי בגיל 79. היא הייתה אהובה על משפחתה וחבריה. היא הייתה רווקה כשנפטרה אך הייתה נשואה פעמיים בעבר. המשיכו לקרוא כדי ללמוד את כל מה שאנחנו יודעים על חיי המשפחה של המוזיקאי המנוח ומותו הטראגי.

איך מתה כריסטין מקווי?

זמרת "החלומות" עברה בבית חולים ב-20 בנובמבר 2022, "בעקבות מחלה קצרה", כתבה משפחתה בהצהרה באמצעות פייסבוק.

"בשם משפחתה של כריסטין מקווי, בלב כבד אנו מודיעים לך על מותה של כריסטין. היא הייתה בחברת משפחתה", נפתחה ההצהרה. "אנו מבקשים מכם לכבד את פרטיות המשפחה בתקופה כואבת זו, ואנו רוצים שכולם ישמרו את כריסטין בליבם ויזכרו את חייו של בן אנוש מדהים ומוזיקאי נערץ שאוהב בכל העולם. ריפ כריסטין מקווי."

האם לכריסטין מקווי נולדו ילדים?

לכריסטין לא היו ילדים. חברתה לשעבר ללהקה וחברה קרובה, סטיבי ניקסטענו בעבר ש"לא היה Fleetwood Mac" אם היו להם ילדים.

Shutterstock

"אם כריסטין הייתה בחדר הזה איתי עכשיו, היא הייתה אומרת לך ששנינו קיבלנו את ההחלטה לא להביא ילדים ובמקום זאת לעקוב אחרי המוזה המוזיקלית שלנו ברחבי העולם", אמר סטיבי ל- אַפּוֹטרוֹפּוֹס באוקטובר 2020. "אין עוד להקה בעולם שיש לה שתי זמרות ראשיות, שתי כותבות ראשיות. זו הייתה המשימה של העולם שלי…"

האם כריסטין מקווי נשואה?

למרות שהיא הייתה רווקה כשמתה, זוכת פרס הגראמי המנוחה הייתה נשואה פעמיים בעבר.

בעלה הראשון, ג'ון מקווי, ידוע בפי העם בתור הבסיסט הראשי של Fleetwood Mac. הזוג התחתן ב-1968 והיו מאהבים לפני שהיו חברים ללהקה. השילוב של חייהם האישיים והמקצועיים יצר את המתח האולטימטיבי בנישואיהם, והוביל אותם לגירושים ב-1976.

כריסטין סיפרה אבן מתגלגלת ב-1984 הם הגיעו לנקודה שבה הם לא יכלו להיות באותו חדר אחד עם השני. "כנראה בילינו יותר זמן אחד עם השני מאשר רוב הזוגות שחיים יחד עשרים וחמש שנים. לא הייתה לנו אינדיבידואליות, לא הפרדה", אמרה אז לפרסום.

הרוקרית המשיכה להתחתן עם בעלה השני, אדי קווינטלה, ב-1986. אדי, שמת ב-2020, עזר בכתיבת חלק מהשירים של כריסטין כמו "Little Lies" במהלך נישואיהם. עם זאת, הזוג לשעבר התגרש ב-2003, שנה אחת לפני שאמן "Slide" גילה כי "היה חסר מזל מאוהב".

"זה היה סחבת אמיתית. לא, היו לי זמנים טובים. לא, גם סטיבי וגם אני, היינו נשואים לפליטווד מק. זה מה שעשינו ואלה היו נישואים קשים", אמרה בספר Fleetwood Mac ב- Fleetwood Mac: ראיונות ומפגשים. "באותן שנים לא היה זמן לשום דבר אחר ונהגנו לגנוח על איך שהיינו נשואים ללהקה. בשנות השלושים והארבעים לחיינו זה מה שעשינו. לא היה זמן למערכות יחסים משלנו".

קישור מקור