משפחת קרדשיאן-ג'נר חוגגת את יום האב 2022: תמונות

משפחת קרדשיאן-ג'נר חוגגת את יום האב 2022: תמונות

זה לא סוד ש משפחת קרדשיאן-ג'נר אוהבת לחגוג, וזה כולל יום האב 2022! ה קרדשיאנס כוכבים חלקו צעקות מתוקות לאביהם המנוח, רוברט קרדשיאן, כמו גם לבעליהם לשעבר.

בעוד הראשונים מתעדכן עם הקרדשיאנים לאישים אין בעיה להכיר באבות החשובים בחייהם, זה לא אומר שכל מערכות היחסים שלהם נטולות דרמה. לקחת קים קרדשיאן ובעל לשעבר קניה ווסטלדוגמה.

מייסד סקימס, בן 41, והראפר "שבח לאל", בן 45, חולקים ילדים צפון, סיינט, שיקגו ומזמור, עלו לכותרות מאז פברואר 2021 לאחר שקים הגישה בקשה לגירושין. מאז, קניה תקף בפומבי את הבחירות ההורות של גרושתו, כלומר לאחר שנורת', בת 9, הצטרפה ל-TikTok.

יתר על כן, יליד שיקגו הביע את דאגתו מהחבר של קים, פיט דיווידסוןלהיות ליד הילדים שלהם.

למרות זאת, ה סאטרדיי נייט לייב אלום, 28, ואיל ה-Skn, שהחלו לצאת באוקטובר 2021, הולכים חזק! בנוסף, פיט זוהה עם ילדיה הגדולים של קים, נורת' וסנט, בני 6, במספר הזדמנויות.

"פיט כבר לא מודאג לגבי קניה", אמר בעבר מקור סגנון חיים. "שניהם החליטו שהם לא יכולים להמשיך לחיות את חייהם בפחד ממה שקניה עלול לומר, לעשות או לצייץ".

ה מלך סטטן איילנד שַׂחְקָן "די היה צריך להוריד את הרגל שלו, להגיד לקים שאם אנחנו מתכוונים להישאר ביחד, אנחנו צריכים לחיות את החיים שלנו בצורה מלאה ואותנטית", הוסיף המקורב.

ביוני, מעריץ צילם תמונה של פיט וסנט מחזיקים ידיים בזמן קניות בלוס אנג'לס ללא קים בנוכחות. "התצלום של פיט מחזיק את ידו של סיינט בזמן קניות היה אירוע טבעי ונורמלי, אבל הם מעולם לא היו נותנים לזה לקרות לפני כמה שבועות מחשש איך קניה יגיב", הסביר המקור.

"זה הכל מאחוריהם עכשיו," הבטיח המקורב. "פיט וקים מתקדמים כזוג, והוא הולך להתייחס אליה ולילדים של קניה באהבה ובכבוד. פרק זמן."

זה נשמע כאילו פיט הוא חומר אבא חורג לגמרי!

גלול דרך הגלריה למטה כדי לראות כיצד משפחת קרדשיאן-ג'נר חגגה השנה את יום האב.

קישור מקור